reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dawałam przetworzone typu w makaronie. Raz dałam jajecznice to wtedy wylądowaliśmy w szptalu. Potem zrobiłam przerwę, dałam mu troszke jajka na twardo i troche sie drapał. W sobote jajecznice No i wymiotowal
 
Misia udanego urlopu:)
Ola no przetworzone to inaczej niż świeże jajko. Ale na forach laski piszą że np na jajo wyszła klasa 6 i masakra - więc może 3 jest jakaś spoko [emoji16]
 
Ja wiem, ze inaczej, ale chodzi k to czy eliminacja powinna byc 100% czy tylko tej formy, po. Ktorej naprawde widac reakcje.

No jesy dojladnie w srodku. Wiec ja wiem, ze masakry nie ma. Wiem tez ze to mija ;) martwi mnie to tylko w kontekście tej szczepionki, chociaz podobno ryzyko reakcji jesy takie samo jak u dziecka bez alergii. No ale nie bede gdybać i czytac. Poczekam na opinie lekarza i juz
 
reklama
Ja wiem, ze inaczej, ale chodzi k to czy eliminacja powinna byc 100% czy tylko tej formy, po. Ktorej naprawde widac reakcje.

No jesy dojladnie w srodku. Wiec ja wiem, ze masakry nie ma. Wiem tez ze to mija ;) martwi mnie to tylko w kontekście tej szczepionki, chociaz podobno ryzyko reakcji jesy takie samo jak u dziecka bez alergii. No ale nie bede gdybać i czytac. Poczekam na opinie lekarza i juz
No jasne sama jestem ciekawa co ci powie, czy eliminować całkowicie czy nie:) I co sądzi o szczepieniu.
 
Do góry