reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Tymuniek ja w poprzednich dwóch ciążach cukrzycowa teraz na granicy. Ale nie mam sprawdzonych metoda prób i błędów widziałam co mi podnosi cukier. W pierwszej ciąży miałam dość duże trudności w utrzymaniu cukrów, jadłam mało i zdrowo. W drugie mogłam pozwolić sobie np na kromkę ciemnego pieczywa...
 
gratuluję udanej wizyty Karolina! mój Mikołaj w 14t waży 100g więc chyba idealnie :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Cześć dziewczyny.

A ja dziś kiepsko się czuje, w pracy myślałam, że wyjdę z siebie. tak mnie coś bolało po prawej stronie pod żebrami ,że aż z bólu łzy miałam w oczach. Popracowałam później godzinę na stojąco i niby trochę lepiej,ale jak tak dalej będzie to nie wiem jak ja dopracuje do końca kwietnia. [emoji54]

Seks hmmm ja nawet nie wiem czy mogę bo ochoty tez nie mam i ogólnie jakoś dziwnie mi z tym dzidziusiem w brzuchu

Karolina gratulacje wizyty

Jutro ja mam wizytę, pewnie potwierdzi mi płeć i będzie Bartek lub Mikołaj jak u Ciebie morela [emoji38]
 
Hej dziewczyny !
Mam pytanie ..być moze sie powtórzę ale raczej nie do ogarnięcia jest znalezienie informacji z całego forum [emoji12] powiedzcie mi jakie witaminy łykacie ?? Ja ogolnie falvit mama od samego początku ale ostatnio dużo osób nastraszylo mnie ze nie powinno sie przyjmować witaminy A w postaci tabletek ( co niestety jest w składzie falvit) tylko najlepiej w postaci pożywienia.Podobno to powoduje różne choroby ... Ja absolutnie nie chce Was straszyć ..ale ciekawa jestem Waszych opinii .. i poniekąd uspokojenia mnie :)
Najgorsze jak człowiek zacznie o czymś intensywnie rozmyślać i sie zastanawiać czy oby nie zaszkodziło . ..
Takze tak [emoji4] czekam na Wasze opinie
Ja od jutra zaczynam brać Pregne Plus ( tam juz nie ma witaminy A w składzie )



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry