reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

wpadam tylko sie przywitac bo mala usnela, kto wie na ile minut.....ciagle sie budzi i tylko jesc chce a jak spi to z szerokim usmiechem na twarzy ...hmmm chyba moj cycus jej sie sni:-):-):-):-):-)
moje samopoczucie juz dzis lepiej, postanowilam wziasc sie w garsc a nie uzalac sie nad soba i narzekac, bo przeciez mam tak cudowna corcie ktora niechcialaby zeby jej mama byla smutna. Od dzis postanowienie zero placzu i wyciagac ze wszystkiego tylko plusy.nie wiem tylko co do karmienia...
no i placze kurcze znow glodna:confused::confused::baffled:
oki to milego dnia
mam tylko pytanie bierzecie witaminy dla kobiet karmiacych piersia?
i czy wychodzicie na spacer jak jest cieplo ale dosc wietrznie? jakos sie boje ze ja owieje pomimo czapeczki:baffled:
pozdrowienia
 
reklama
czesc dziewczyny
moj synek ma coraz wieksze problemy ze zrobieniem kupki lub puszczeniem bączka, musze mu pomagać masażem brzuszka i noszeniem pionowo przy piersi.
wczoraj wieczorem tez popłakiwał, a moze to kolka, tylko ze meczy sie równiez i nad ranem i w ciagu dnia mu sie zdarza postekiwać, wiec nie wiem czy kolke mozna mieć 24 h na dobe...

ide dzis na wizyte do kardiologa z maleństwem, jak byłam w ciazy synek mial zwapnienia i traz chce to zbadać czy cos sie zmieniło.

gabiaz niezły wynik wagowy!!!!

beata głowa do góry, my kobiety damy sobie ze wszystkim rade... dlatego to my rodzimy i my mamy okres przez całe prawie zycie, bo faceci nie wytrzymaliby ani miesiąca okresu i ani miesiąca ciązy nie mowiac o porodzie!!!

stopi co do pologu zgadzam sie w zupełności

no i mały juz krzyczy , uciekam
 
Moja mała w wózku na podwórku jest cały dzień. Biorę ją tylko na karmienie i przewijanie. A do domku zbieram koło 19na kąpiel i tak jest od 4doby jej życia jak wróciłyśmy do domu.:tak: Na razie odpukać nic sięnie dzieje:tak: Tak więc powodzonka w spacerkach:-)
 
BeataZ ja biorę witaminki co w ciąży, może nie codziennie, ale staram się, lekarza się pytałam i mówił, że jak najbardziej można.
Na spacer biorę przy każdej pogodzie, musi się przyzwyczaić w końcu i do gorszej pogody, bo nie wiadomo jak długo ciepło będzie.

Mój teraz ma rozwolnienie, nie ma często kupki, ale sama woda. Dałam mu trochę smecty wczoraj, przeszło niby a dziś znowu. W poniedziałek chyba do lekarza pójdę, ale jak mi przyjdzie jeszcze nabiał odstawić, to chyba nie wytrzymam z tym karmieniem. Już nie wiem co jeść,a na wadze znowu spadłam 0,5kg:zawstydzona/y: wiór ze mnie takim tempem zostanie.
 
Czołem Dziewczęta...
Ja po weekendzie wykończona...wybraliśmy się z małżonkiem i dzieciakami na molo do Sopotu...wszystko byłoby ok ale droga,długa droga...tam+z powrotem=7godz:baffled:...wyjechaliśmy o świcie...wróciliśmy w nocy...po powrocie Ada zaczęła się drzeć...zmora prawie wszystkich niemowlaków-KOLKA i do 2giej ręce...a małżonek na 6tą do pracy...ale nikt nie mówił, że będzie ciągle kolorowo:no:
Co do samego pobytu w Trójmieście...BAJKA...dawno tak świetnie się nie bawiłam...już zapomniałam jak można z małżem spędzać fajnie czas:tak:...zanim się nie obejrzeliśmy to już musieliśmy wracać...Bartolinek troszkę rozczarowany, bo już zabrakło czasu na zoo...ale pewnie jeszcze w tym roku się wybierzemy...toć wrzesień jeszcze jest w miarę ciepłym miesiącem :tak:
 
witam sie poniedzialkowo....i kolejny nowy tydzien przed nami:-)
weekend minal tak szybko ze szok:szok: ja juz czekam na nastepny. dzis ide do lekarza na kontrole by zobaczyc czy wszystko wporzadku ze mna po antybiotykach a jutro bedziemy wazyc corcie, az ciekawa jestem ile przytyla bo ciagle na cycu:wściekła/y: ostatnio w tydzien przytyla pol kilo wiec ok.Zaliczylam tylko jedna pobudke w nocy:szok: szok! poszla spac okolo23 a obudzila sie kolo 4 i spala prawie do 8 rano....ja do tej pory nie moge uwierzyc bo dotychczas budzila sie na cyca co 1,5 godz. ciekawe czy to tylko jednorazowo...:baffled:
gustlicek no to sie ciesze ze wypad sie udal....ja co prawda mieszkam nad morzem ale czasu by pochodzic i poodpoczywac brak..narazie
Makro widze ze u Ciebie ten sam problem co u mnie....waga. Ja juz wygladam jak wychudzona szkapa, nie moge na siebie patrzec:no: no i samopoczucie do d....
caly czas mysle by wprowadzic u nas butelke bo ja juz nie mam sily i to chyba bedzie lepsze rozwiazanie dla nas. no ale to nie takie latwe:no:

milego dnia lipcoweczki
 
Witam sie po weekendzie
U nas pojawiły sie niefajne potówki:baffled: Chyba trzeba będzie z tym powalczyć jakoś. Może krochmalem:confused: albo nadmanganianem:confused: Macie jakiś sprawdzony sposób?? Próbowałam przecierać miejcsowo spirytusem ale nie widzę różnicy.
Jakiś leń mnie dopadł. Posprzątać się nie chce i w ogóle nic się nie chce. Mogła bym spać całymi dniami i ewentualnie budzić sie tylko na karmienia córeczki.
Spokojnej nocki Wam życzę:-)
 
reklama
Do góry