Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


Od wczoraj z nimi walczę 


ale mi wybaczył bo za to mam humor jak sobie polatałam po sklepach
Mój M ostatnio mówi no nie, najpierw trzy dni jem zurek a potem trzy dni rosółale mi wybaczył bo za to mam humor jak sobie polatałam po sklepach
![]()
więc wszystkie smaki w jednymja mam takie samo zdanie jak ty. Nie chcę pomocy od teściów (potem by mi wypominali), ale teściowa ma dobrą emeryturę, całą odkłada na konto, a ciągle biadoli, że kasy nie ma. A nic sobie w domu nie ulepszy, nie zmieni, bo po co, ale jakby M kupił jej to byłaby zadowolonaKurde tak ogladac ta Majke ,a ja wrecz nie lubie tego filmu..no nie podchodzi i ta cala Majka
tiffi Ja tam nie chce od nich pomocy ,tylko boli mnie to ,ze M nie moze liczyc na swoich rodzicow ..ojca nie biore pod uwage ale matka ...siedzi we wloszech dama i pierd..ze kasy jej brak .