kama
Fanka BB :)
perla jak u Ciebie pogoda ???
i jak z tym foto
snilas mi sie![]()
juz jest
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
perla jak u Ciebie pogoda ???
i jak z tym foto
snilas mi sie![]()
po co ja tam weszlam ,tylko kompleksow mam wiecej ehhhjuz jest![]()
pogoda? do d...!!! wialo i padalo cala noc, a teraz kropi...perla jak u Ciebie pogoda ???
i jak z tym foto
snilas mi sie![]()


napisalam Ci odpowiednio na watku...pogoda? do d...!!! wialo i padalo cala noc, a teraz kropi...
prosba spelniona z rana
a co robilam w tym snie?


Kama super wózeczek, ale nigdzie w necie nie mogę znaleźć opinii. Czy oni sprzedają w sklepach, czy tylko się zamawia przez neta?
po co ja tam weszlam ,tylko kompleksow mam wiecej ehhh

ale drugi raz do sklepu już nie pójdę, trudno, będzie inaczej szpinak smakował, bo zamiast świeżej, dodałam takiej smażonej, gotowej, jak do hot-dogów dają
ciekawe, co to wyjdzie