reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

psota - Ja też dzisiaj do gina na 13 :-D jak będe trzymać nóżki wysoko to pomyslę o Tobie :rofl2: Trzymaj kciuki i za nas .....


O Boshe jak mi się nic nie chce ruszam się jak pingwin i tak mi cięzko a tyle mam roboty dzisiaj i załatwień..... muszę się zmobilizować jakoś ...
 
reklama
Ervinka, to faktycznie trafiłaś do lekarza z powołania.. aż szkoda mi takich ludzi, niech opinie zachowa dla siebie a nie będzie jeszcze kobietę w ciąży denerwować
balkan - fajnie, że planujecie wyjazd..nawet nie wiesz jak mi się marzy.. szczerze mówiąc miałam nadzieję na wyjazd w tym roku jeszcze nad morze (tak myślałam pod koniec sierpnia), ale wczoraj mój mąż mnie sprowadził na ziemię - zapewne wydatki nam nie pozwolą na taki wyjazd, dopiero co się wprowadziliśmy do nowego domu, dużo pracy nas jeszcze czeka no i trzeba wybudować pomieszczenie gospodarcze.. inna sprawa, jak proponowałam wyjazd we dwójkę, to też nie widzi potrzeby, bo przecież "taki wyjazd jest dla Ciebie męczący kochanie", więc sama pojadę do rodziców na dwa tygodnie:-)
Weronika, danuska - ja tez o porodzie nie myślę, ale widzę, że już mi przemyka w snach :) ale powiem Wam, że dzisiaj śniło mi się, że mój mąż rodził w białym dużym łóżku, chyba w domu..i nie zapomnę stróżki cieknącej krwi z tego łóżka - brr..
danuska - ja pytałam o to lekarza.. podobno były takie poglądy, bowiem od tego miesiąca ostro rozwijają się płucka dziecka i lepiej jak nie były rozwinięte (ale nie wiem dlaczego), niż proces został rozpoczęty. teraz jednak lekarz mówi, że medycyna posunęła się do przodu i każdy tydzień jest na wagę złota.. teraz podaje się sterydy na rozwój, wcześniej chyba tego nie stosowano..
oszqrde - ja podobnie myślę.. mało tego, teraz niestety nie mogę sobie pozwolić na przytulanka, ale później nie zamierzam z tego rezygnować, tym bardziej, jak mój mąż wczoraj odkrył ile trwa okres połogu :-D a i ja już wariuję od tej wstrzemięźliwości, więc połączę to także z konkretnymi porządkami domowymi i mam nadzieję na oczekiwany wynik :-)
psocia - jestem pewna, że wizyta będzie pomyślna, trzymamy kciuki, za ervinkę także
 
Ostatnia edycja:
oszqrde - musi się udać :D, no i masz rację.. u mnie na osiedlu jest plac zabaw i tyle tam mam z wózkami i dzieciakami..a ja z brzuchem..jeszcze nawet nie mam "pretekstu" hehe, aby tam iść:) no ale już niedługo dziewczyny.. siedzę za to całymi dniami na podwórku, dobrze, że mam rozkładane łózko..ale choruję jeszcze na hamak, którego póki co nie mam nawet gdzie powiesić ;/
 
tak Oszqrde oby nasz niecny plan wypalił:-) a czy działa czy nie to się okaże każda ciąża jest inna,
Mimi36 pogodę zapewne masz piękną ale temperatur to Ci kochana nie zazdroszczę na tym etapie ciąży, dwa tygodnie temu przeżyłam upały 30 C w wenecji właśnie na ostatnim urlopie jaki sobie z małżem zaplanowaliśmy i szczerze dziewczyny nigdy więcej - stopy miałam jak bochenki chleba, małż tak mi pokazał wenecję że po dwóch dniach myślałam że urodzę!!!
Psocia trzymamy kciuki za Was
 
oj tak się nie spieszcie z tymi wcześniejszymi porodami - dziecko powinno siedzieć min 38 tyg w brzuchu..... ostatnio gdzieś czytałam, że 'celebrytki' wywyłoją poród w 7 miesiącu, żeby szybciej do formy po ciąży wrócić - głupota (lekko rzecz nazywając....)

Konwalianka, ja chodzę sobie spokojnie na spacery tam, gdzie matki z wózkami - a powód mam - wietrzenie brzucha - byle nie przegrzewanie.... :) a hamaczek..... mmmhhh - muszę teścia na działce na hamaczek namówić.... :)
 
Dziendobry :)

Evinka, w Krakowie mam mieszknko niedaleko Tesco przy Ruczaju. Jeszcze mnie tam nie ma, przeprowadzka jednak w maju :)

Oj, zastanawiam sie jak mozna tyle spac... Spie nocke cala (z przerwami na siku oczywiscie), potem jeszcze po poludniu...
Tez mnie nakreca czytanie o porodzie. Wczoraj polykalam watek o symptomach zblizajacego sie porodu i stwierdzilam ze musze przestac, inaczej dostane skurczy:crazy:

MILEGO DNIA MAMUSIE
 
oj balkan o takich "mamusiach", to i ja czytałam, że w ciąży się odchudzają..niemal tak głupie, jak to wywoływanie porodu; oczywiście nie mam zamiaru starać się o rozwiązanie tak wcześnie, nic co miałoby zaszkodzić małemu - jego zdrowie najważniejsze :)
 
Obiad się gotuje i troche ogarnełam chatę ....


Wydrussia 91 - Dzięki :-)

Kociatka - Kurcze troche daleko na wspólne spacerki ja bardziej Opolska koło Ikeii
 
reklama
hej mamusie,
Ostanio nie mam veny na pisanie. Dotego rano wstalam z bolem podbrzusza, no i mam schizy czy wszystko jest ok. Maly sie rusza, o tyle dobrze. wizyte mam dopiero 4 maja. Maz w pracy. Za oknem pochmurno. Zaraz mam lekcje angielskiego (dobrze ze babeczka do domu przychodzi) Ogolnie wszytsko do kitu.

Trzymam kciuki za wizyty i caluje mocno reszte.
 
Do góry