reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

laluna kochanie teraz wiem ze brzmi to strasznie, trzymam za ciebie ogromne kciuki. ale uwierz mi to nie jest wyrok!! moja ciocia ma ZD cudowny ciepły czlowiek, wielka pociecha. jak mawia to moja babcia.
 
reklama
.jagódka Twoje menu urodzinowe niczym do programu Ugotowani. ja mam teraz fazę dzisiaj oglądałam parę odcinków:)Bardzo ciekawe propozycję, zerknęłam na odpowiedni wątek i już sobie skopiowałam jak mi odpuści to przeziębieniem to uraczę mż podniebienie tymi frykasami:) strasznie na nas chucha i dmucha:) Jagódka ty ostatnio pisałaś o SINUPRET, czy to można brać w ciąży bo na ulotce jest zakaz.Mam zatkaną jedną zatokę i ucho do szału mnie doprowadza a nie mogę jej w żaden sposób udrożnić. czy ktoś to jeszcze stosował jak efekty?

To jest chyba jedyny lek na zatoki, który można brać w ciąży. Powoduje rozrzedzenie tego co zalega, dzięki czemu zatoki się oczyszczają. Może nie jakoś spektakularnie, ale poczujesz ulgę. Można go brać 3x2 lub 3x1.

A menu, bez przesady, ale lubię pichcić - jak mam czas i humor:-p
 
pffff najpierw mnie zamuliło, że jako wyrodna matka puściłam dziecku bajki i poszłam kimnąć się, a jak mi przeszło, bobas śpi, to męża zmuliło... jakoś się zgrać nie możemy, ehhh

mi brzuch zaczyna przeszkadzać, zaczyna się twardziutki robić i czuję, że już niedługo koniec z zakładaniem nogi na nogę...

a na jutro mam super plan: Ola do żłobka, potem biedronka albo kaufland, bo pustki w lodówce, a potem wracam do domu i robię NIC :D
 
Ostatnia edycja:
cześć Kochane troszeczkę Was nadrobiłam.

Makota09 i Agulam przesyłam spóźnione życzenia dużo zdrówka, radości i miłości.

.jagódka Twoje menu urodzinowe niczym do programu Ugotowani. ja mam teraz fazę dzisiaj oglądałam parę odcinków:)Bardzo ciekawe propozycję, zerknęłam na odpowiedni wątek i już sobie skopiowałam jak mi odpuści to przeziębieniem to uraczę mż podniebienie tymi frykasami:) strasznie na nas chucha i dmucha:) Jagódka ty ostatnio pisałaś o SINUPRET, czy to można brać w ciąży bo na ulotce jest zakaz.Mam zatkaną jedną zatokę i ucho do szału mnie doprowadza a nie mogę jej w żaden sposób udrożnić. czy ktoś to jeszcze stosował jak efekty?


Witam nowe mamusie.

Laleczka793 to usg będziesz miała w 22 tyg. czy w 21( czyli w faktycznym 22)? z tymi tygodniami to jest kosmos.

Ka.wo moi rodzice też jakoś nie skakali na wieść o dzieciaczku. Mają już dwoje wnucząt za to teściowe radość ogromna. Teściowa aż krzyczała z zachwytu że będzie babcią:) myślę że moi są tacy stonowani po ostatniej ciąży, która zakończyła się stratą mojego maleństwa.

La Luna też brakuję mi słów i nie wiem co napisać, bardzo mocno Cię przytulam.
heh kochana w 22 faktycznym :-)
 
kopacz chyba nic:-(
jedynie płukanie solą z tego co wiem.
ja teraz walczę z przeziębieniem i kupiłam syrop *spam*. Zdrówka.
 
La luna całuje mocno i sciskam ....
minisia no moderatorki jak sie patrzy:tak: kompetentne osoby na swoim miejscu
malgorzatkar no jeszcze chwilka i zapomnimy co to noga za noge hehe:-D
.jagódka ja tez lubie pichcic ale Ty zadziwiasz pomysłami ;-)
Ja dzis wigor :rolleyes: sniadanko zjedzone, twarozek z duza iloscia szczypiorku i cebuli mniam :yes: i siedze sobie w pracy hihi. U Nas tez zaczeło sypac i dobrze bo szaro i nijako było a mrozik delikatny -5 :-pPisałam Wam kiedys o wozku ze mam po corce i ze przedwojenny hihi, ale rozebrałam , wyprałam i doprowadziłam do ładu i powiem Wam ze niezle wyglada:-D wkleje Wam jutro zdjecie to ocenicie:wink: . Jenak Firma Polak robi wytrzymałe wozki i widze ze one dalej w cenie :cool2: BUZIACZKI i fluidki z WIGOREM Wam przesyłam:-D&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry