reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Nikita, Klaudia, to juz taka duza, fajna dziewczynka:) a Ty bardzo ladnie wygladasz:)
wiesz juz co bedziecie miec, chlopca czy dziewczynke?:)
Pozdrawiamy cala rodiznke
 
:-) Dobra jesteś Nikita:-) Moje gratulacje!!!!
Widzę czasu nie tracicie, seryjna produkcja ruszyła pełną parą ;-):-D:-D:-D
W sumie się nie dziwię po takim prototypie ;-):-D
Klaudunia śliczna i słodka, ciekawe jakie będzie drugie maleństwo? Chłop czy też taka cudna "aniołka"?
I nam czasem po głowie chodzą takie pomysły bo naszej Iguni też nic nie brakuje. Chociaż jak się zastanowić, to właśnie jedyne czego brakuje, to właśnie towarzystwo w postaci rodzeństwa.
Myślę jednak, że najlepiej odczekać jeszcze dwa latka i dopiero wziąść się ostro do roboty ;-)
 
Dziewczynki dzieki za tyle ciepłych słów :-D:-D
a co do dźwigania Klaudii to sie niestety tak nie da same wiecie jak to jest
w czartek ide na USG i może ten tajniak się od tajni i cosik bedzie wiadomo :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziekuje ze łądnie wyglądam troche jestem innego zdania no ale cóz o gustach sie nie dyskutuje :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::eek:
a co do Klaudii to nasz łobuz jest tak już wysoki że łóżeczko od dwóch prawei miesiecy jest na ostatniej możliwosci bo by nam wypadła a chyda :-D:-D to po tacie
 
reklama
Laski jak mi sie kiszonki chce :-:)-:)-:)zawstydzona/y:
Robercik mi obiecał ze jak bedize wracac rano czyli o 5 z pracy to mi ogórki kiszone kupi :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:

z Kaludia tak nie miałam żadnych zachcianek :happy:
 
Do góry