reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
Dziewczeta, ja mam taka propozycje/prosbe!
Poniewaz ciagle sie martwie czy kartki dotra do Polski :tak: i pewnie czesc dziewczyn ma ten sam problem, to moze po otrzymaniu kartek bedziemy wysylac wiadomosc na priv do adresata?
Albo moze zalozmy nowy watek: Podziekowania Karteczkowe??
Co wy na to?:confused:
 
reklama
Na śmierć zapomniałam Wam napisać: MOKKATE nie bierze udziału w akcji...

Miałam wysłać maile, ale siadł mi internet, a potem nie miałam jak :-( Wybaczcie
 
Dziewczyny

AKTUALNA LISTA JEST NA POCZĄTKU TEGO WĄTKU - I TEJ SIĘ TRZYMAJCIE!!!! I PO TO TEN WĄTEK ZOSTAŁ ZAŁOŻONY

WSZYSTKIE MAMY MIAŁY JUŻ OKAZJĘ SIE TU WPISĄC I TE CO CHCIAŁY SIĘ WPISAŁY - WIĘC POTWIERDZIŁY UDZIAŁ.

KASIA KERCIK POTWIERDZIŁĄ UDZIAŁ ALE NIE DAŁA ADRESU - WIĘC GO NIE STWORZYMY - NO CÓŻ - MOŻNA POWIEDZIEĆ JEJ STRATA. więc jeżeli chce dołączyć to prosimy o wysłanie adresu do każdej z mam... inaczej się jetsa Kasiu nie da..

JEŻELI JEST KTOŚ NA LIŚCIE OD KINGI - TO SOBIE JEST - MACIE JEGO ADRES ALE TO NIE ZNACZY ŻE POTWIERDZIŁA UDZIAŁ W AKCJI!!! możecie wysyłać do nich kartki - Wasz wybór i przyjemność :)

NIE MA ADRESU VIOLI I NOWEGO ADRESU TERESKI - I TO MIELIŚMY SOBIE UZUPEŁNIĆ SAME!!! - BO ADRESY ZMIENIŁY SIĘ LUB POJAWIŁY PO WYSŁANIU LISTY

KJUJIK SIĘ WYCOFAŁA CO UAKTUALNIAM NA LISCIE W TYM WĄTKU

A TU ZROBIŁAM MAŁY PORZĄDEK

A DLA KINGI BARDZO DUŻY BUZIACZEK - ZA WSPŁANIAŁY KAWAŁ DOBREJ ROBOTY..

wszelkie uaktualnienia wprowadzam w pierwszym poście w tym wątku - w razie czego zaczynajcie od niego :)

zmiany kosmetyczne u Sywli, Felquy i Asi21 (dopisanie imion dzieci i daty urodzin)
 
Dziewczyny ja się troszkę pogubiłam, więc jeśli któraś z Was ma poniższe dane to bardzo proszę o przesłanie na gg 733469 lub na ivka76@interia.pl

Mianowicie brakuje mi:
- polskiego adresu Felqua
- daty urodzin i adresu Sylwia532

Zauważyłam, że na liście którą otrzymałam jako tę uaktualnioną nie ma też Maga86i Marlenka, a miały tam przecież być na tej samej zasadzie, na której jest Mamaoli. Ja akurat adresy do obydwu tych Mam mam i chętnie się podzielę.
 
Maggusia, póxno już ale możesz pidaś do mam i prosić o wymianę adresó.

Na priw lub maila - ja z chęcią wyslę Twojemu maluszkowi kartkę...
 
reklama
Do góry