reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
magdusia sa tez maile nie martw sie ja tez nie weim wysle tyle karteczek ile tylko zdolam jesli tylko otrzymam wasaz adres to wyslemy tez ile to frajdy bedzie
 
reklama
Kochane jestescie!:tak:
Wiec kto z was bedzie chcial to podam adres e-maila i domowy i wy mi tez taki i taki ile zdolam tyle wysle na e-mail lub poczte ok:confused::-)czy to a duzo zamiesznia ze mna:confused::eek:
 
Maggusia - mało zamieszania, dość jasno :)

tak więc, jeśli ktoś chce wysłać Maggusi kartkę niech napisz edo niej PW lub @ a ona da Wam swój adres...

Zamykamy temat Maggusi i wymieniamsie adresami, Violi sie udało, Teresce też, to i z Maggusią sie nam uda :)

DZIEWCZYNY - NIE POTWIERDZAJCIE WYSŁANIA pw TUTAK BO ZNÓW ZAGINIEMY. PROSZĘ :) :)
POTWIERDZENIEM NIECH BĘDZIE ODPOWIEDZ MAGGUSI - TWDY MAMY 100% PEWNOSCI ŻE DOTARŁO
 
Dziewczyny ja chcialabym jeszcze wyjasnic ze jesli nie wyrobilabym finansowo to chcialabym wasze e-maile wtedy jakos bym sie zrewanzowala na poczte internetowa wiem ze to nie to samo no ale prosze o zrozumienie.Jesli sie zgadzacie to bedzie mi bardzo milo i prosze o adresy.
 
Ja już nie nadążam :(
Ale rzeczywiście raczej nie wszystkie mamy z listy Kingi biorą udział w akcji, bo wiele z nich się nie odezwało na Jaśkowy roczek. Ja jednak wypisałam już kartki jakiś czas temu, jak dostałam listę, więc chyba i tak wyślę wszystkie, bo szkoda, żeby się zmarnowały.
 
A co do podziękowań za karteczki - ja wysyłałam na priva. Mam nadzieję, że wszystkie mamusie dostały :)
 
reklama
adres Tereski dostałam na Pw i oki mam i wiem gdzie wysłać - sprawa jasna - ale z resztą zginełam

- jak są jakies zmiany czy cosik to może odrazu inf. też na pw bo nie wszyscy maja czas śledzic zmiany a ja poprostu juz się zakręciłam
 
Do góry