reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam Mamusie:-)
Ja już mam to wszystko za sobą.
lunia83 Przyjął to na klatę tylko przy tym jakoś dziwnie mu kopara do tej klaty opadła. Zatkało go:szok::szok::szok:.

Jak to ktoś się zwalnia sam z tak fajnej pracy od jeszcze fajniejszego pracodawcy:-D:-D:-D. Pomęczę się tam jeszcze trzy mce bo taki mam okres wypowiedzenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Nawet nie wiecie jaką ulgę czuję, jakoś mi tak fajnie lekko:cool2:.

A propos szczepienia to my z Julią byliśmy tydzień temu, i wszystko ok. Pani doktor ostrzegła nas przed gorączką w 8-9 dobę po szczepieniu. Jak narazie to i tego nie widać.

Sto lat dla wszystkich roczniaków!!!
 
reklama
Dzień Dobry:-)
Kasiula gratuluję decyzji:tak:Szef nie proponował Ci przypadkiem renegocjacji warunków umowy?
Niki u nas kubek 360 super się sprawdził ( jako jedyny z licznego grona)
Wczoraj zamówiłam torcik dla Ani. Ma być śmietankowo- czekoladowy z Teletubisiem na wierzchu
 
Cześć,
Miałam wolną chwilkę, napisałam długiego posta i go zezarło:-:)eek:

Niki - super, że Bartusiowi spodobał się nowy kubeczek:tak:
Kasiula- brawo!!!
Hanuś - nic sią nie martw. Najlepiej zapytać lekarza. Może odwiedza pacjentów w domu?
Antila - super pomysł z tym tortem:tak:Moja mała szaleje na punkcie teletubisiów:tak:
Niki - ze wszystkich prezentów Nince najbardzie podoba się maskotka teletubisia z telewizorkiem w brzuszku:tak:śmieje się, tańczy i krzyszy jak słyszy muzyczkę i widzi tańczące teletubisie w tym telewizorku:tak::-DNo i wszędzie z nim chodzi:-D
A mnie dzisiaj głowa pęka - już dawno tak mnie n ie bolała...Pogoda do bani, nic się nie chce i na lepsze się nie zapowiada...Byle do wiosny:-)
Zmykam bo pracy mam tak dużo, że nie wiem kiedy skończę:-(
Miłego dnia:-)
 
Hej:-)

Dziękujemy bardzo za życzenia:tak::tak::tak:

U nas nic nowego, w kółko to samo aż mi sie dni mylą:sorry: teraz czekam do soboty bo mamy imprezkę roczkową mam nadzieję, że i u nas będzie udana.

Szczepienie mamy za dwa tygodnie ale już o nim myślę, oby nie było żadnych niespodzianek.

Kasiula brawo za odwagę, bardzo dobrze zrobiłas, niech sobie teraz szef szuka kogoś na twoje miejsce. Ciekawe jak mu pójdzie:eek:

Nik_i hehe jaki mądrala z twojego synusia;-) dobrze że udało się go przehytrzyć:-) i teraz są dwaj kumple z czerwonymi kubkami:happy:

Antila no to Ania będzie miała świetnego torta, też bym chciała z teletubisiem albo z kimś z dobranocnego ogrodu, niestety po taki tort musiałabym jechać kawał do większego miasta, w pobliżu nie mamy żadnej wypasionej cukierni, no i bedzie zwykły z bitą śmietaną.

Hanuś nie dziwie się, też bym sie bała teraz brać dziecko z dziećmi chorymi, moze prywatna wizyta??

Lunia super, że impreza udana i prezenty sie podobają, Najlepsze życzenia dla Ninki :-)
 
Witam ponownie:-)!!!
Dziewczyny weźcie przestańcie, bo pęknę z dumy:zawstydzona/y:. A tak na poważnie to dzięki za wsparcie. Mam dużego stracha przed szukaniem nowej pracy, ale może się uda. W końcu co mam do stracenia? Kupę stresu i minimalną krajową na "rękę"?

Antila buahaha mój szef i renegocjacja umowy, hehe... On jeszcze może by chciał ale tego, żebym za darmo pracowała. To nie ten typ człowieka. Co prawda po cichu liczyłam na jakieś tam przebąknięcie, żebym nie odchodziła, ale już teraz wiem, że głupia byłam i tyle.... :eek: Ta praca to jedna wielka dziura w życiorysie:no:.

lunia83 Dzięki, ale rosnę przez te Wasze komplementy:cool:.

maliinka_ev Niech szuka. Wiem z doświadczenia, że znajdzie kogoś na staż. Bo to taki typ, że swojego nie da uszczknąć. Z Państwa najpierw pociągnie, a dopiero potem zatrudni. Przerabiałam to przy zwolnieniu w ciąży.... Ale fakt, że ciężko było:eek:.

Spadam, bo mała dzisiaj szaleju się najadła:shocked2:.
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Wczoraj chciałam napisać, ale nie było kiedy.
Dzisiaj zaczynamy remont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ja jestem przerażona… Cieszę się, że będę miała tak jak chcę, ale boję się tego bałaganu…. :-( Oby tylko jakoś to przeżyć i żeby już było po.

Niki - moje wyniko dobre. Najlepsze, że ostawiłam wszystkie syropy i kaszel mninął. Hehe :tak:

Malinka – co do lekarza, to ja właśnie chcę prywatnie, ale i w prywatnym gabinecie jest mnóstwo chorych dzieci i muszę wcześniej zadzwonić, czy mogę przyjechać. Mam nadzieję, że tak, bo martwię się o moją Pchełkę.
No i Kochana, czekamy na sprawozdanie z urodzin Mai!!! A co do tortu, to my też mieliśmy tradycyjny – okrągły – ze śmietaną i wiśniami. Tylko był ozdobiony i z napisem. ;-)

Kasiula – gratuluję odwagi. Szkoda, że szef taki do d….. Ale niestety z reguły tacy są – martwią się o własne tyłki. Tylko jak zabraknie im pracowników, to tyłki też będą zagrożone. Masakra!!!

Lunia – Ninka słodko musi wyglądać z tym teletubisiem. :-D Piotruś najbardziej lubi maskotkę lwa. Ja dostałam go na 18 urodziny od kuzynki – kto by pomyślał, że ta stara maskotka przyniesie tyle radości mojemu Synowi. :tak::-) Najlepsza jest zabawa w chowanie lwa – ile zawsze śmiechu jak go znajdzie. :-);-):tak::-D

Antila – ja też kupiłam kubek 360, ale się niestety nie sprawdził. Stoi schowany w szafie. U nas najlepsze są niekapki z aventu.

Życzę miłego dnia!!!
 
Cześć dziewczyny!
Nie ma mnie ostatnio bo czasu brak, koniec roku się zbliża i trzeba M pomóc. Ale dzisiaj mam dzień dla mnie. Rano M zabrał małego więc do 13 miałam wolne . Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle czasu miałam dla siebie. byłam na zakupach i u fryzjera. Kupiłam sobie spodnie, bluzkę, torebkę i czapkę dla M(za jeden grosz taka promocja do torebki:-D). Jak dla mnie to ogromne zakupy bo ja raz na rok sobie coś kupuję.
Potem szybki obiad. Teraz Igorek śpi a ja znowu nic nie robię:-D. A wkoło bałagan...

Hanuś u Ciebie znowu remonty. Co tym razem robicie?
I co wyjaśniłaś co Piotruś miał za uszkiem?
Kasiula ja też uważam, że odważna jesteś. Ale chyba dobrze zrobiłaś skoro ulgę poczułaś. Życzę szybkiego znalezienia lepszej pracy:tak:.
Maliinka_ev mi też dni się mylą... Udanej imprezy.
Lunia oglądacie teletubisie , a może jeszcze jakieś inne bajki? Mój siostrzeniec za tym szalał. My jeszcze nic nie oglądamy. Chyba czas zacząć. I fajnie że Ninka ma ulubioną zabawkę, bo Igi :no:.
Antila torcik super się zapowiada.
 
Hej Kobietki!

Ale mam lenia, pojutrze roczek Ani a przygotowania w lesie:sorry:Jutro mam urlop i mam nadzieję, że zdążę zrobić zakupy i sprzątnąć mieszkanie przed powrotem Ani ze żłobka.
Teraz zamiast coś robić to snuję się po mieszkaniu w szlafroku :-D
 
Witajcie :tak::-D

U nas wszytsko w porządku. Piotruś faktycznie ma powiększony węzeł chłonny, ale to normalne i powiedziała mi pani doktor, że jeszcze nie raz będą powiększone.
Wyszła Piotrusiowi prawa czwórka :-D No i już mamy 9 ząbków. Poszło to ostatnio bardzo szybko. Nawet nie wiem kiedy.
Co do wysypki, to raczej od potu, ale dostaliśmy na szelki wypadek calcium - gdyby to było uczulenie.
Ogólnie wszystko dobrze, wyniki krwi wspaniałe, a Piotruś duży i wydoroślał - jak powiedziała pani doktor :tak::-D

Aga - jaki remont robię teraz? A całe mieszkanie. Łaziekna, kuchnia, pokój i sypialnię. Miało to być robione we wrześniu, ale się poprzestawiało z terminami i zaczęliśmy wczoraj. No i święta będą piękne...

Miłego dnia!!!
 
reklama
Hanuś super, że sprawa wyjaśniona... a co do remontu to o ile dobrze pamiętam, że musisz się wyrobić do końca roku:szok: oj sporo pracy przed Wami!
Antila i jak przygotowania???
Aga poszalałaś, ja jak ide na zakupy to wracam z ubrankami dla Bartuli, jakoś tak dla siebie mam ciężko coś kupić:eek:
Kasiula dzielna z Ciebie mamuśka:tak:
Lunia a Ninka zna teletubisie?

A my dalej bez prezętu na mikołaja:eek:. Jestem wściekła jak diabli bo we wtorek postawiłam smoki od Bartuli do wygotowania, wmiędzyczasiemama zadzwoniła że zrobiła kawe i poszliśmy z młodym do rozdicóe, zapomniałam o garnku i jak wróciłam to przez pół nocy jeszcze wietrzyłam mieszkanie:wściekła/y: mułam okna zmieniłam firanki pranie trzeba było wyprać podaz drógi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a i tak do dziś śmierdzi gumą:no::crazy: Jak myślę to mi się płakać chce:wściekła/y::crazy:
 
Do góry