• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

Jakby co foty są na zamkniętym ;)

Dziunka, a Twoja Julcia poszła do zerówki, tak? Pytam bo nasze córki sa z tego samego rocznika.

Tak, posłałam. Moja Julia ze stycznia, więc za 4 miesiące już 6 lat.
Poczatkowo nie chciałam jej wysyłać, ale męczyły mnie dojazdy do przedszkola (15 km w jedną stronę, a z Asią to wyprawa), do tego Julia chciała ze mną w domu zostawać, musiałam kłamać że do pracy chodzę, a poza tym 400 zł miesięcznie to dużo. Do tego tańce, ang... No i w końcu poszłam do pani psycholog do szkoły, stwierdziła że Julia się nadaje no i ją zapisałam.
A dodać trzeba że w zerówce są 4-5 godzin i NIE uczą się literek ani cyferek, więc nie jest tak strasznie :) Sala z zabawkami, dywan, stoły poustawiane w koła, dzieci 19-ście, miło i przytulnie.
 
reklama
Laseczki wpadłąm zyczyc Wam dobrej nocy. Maz wraca dopiero jutro, wlasnie obejrzałam film "mega optymistyczny " na tvn- glownych bohaterów zjadły rekiny- zyc nie umierac. Dobrej nocki :)
 
Laseczki wpadłąm zyczyc Wam dobrej nocy. Maz wraca dopiero jutro, wlasnie obejrzałam film "mega optymistyczny " na tvn- glownych bohaterów zjadły rekiny- zyc nie umierac. Dobrej nocki :)

też oglądałam my6ślałam że chociaż ta babeczka przeżyje...

A dodać trzeba że w zerówce są 4-5 godzin i NIE uczą się literek ani cyferek, więc nie jest tak strasznie :) Sala z zabawkami, dywan, stoły poustawiane w koła, dzieci 19-ście, miło i przytulnie.

oooo to dziwnie bo u nas się uczyły i literek i cyferek
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry