czytałyscie?
Cud! Maluch uznany martwym ożył po przytuleniu przez matkę do piersi - Niewiarygodne.pl
ciekawe czy to prawda, jesli tak to mój mózg takiej sytuacji nie ogarnia. CUD, niesamowite.![]()
Niesamowite.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
czytałyscie?
Cud! Maluch uznany martwym ożył po przytuleniu przez matkę do piersi - Niewiarygodne.pl
ciekawe czy to prawda, jesli tak to mój mózg takiej sytuacji nie ogarnia. CUD, niesamowite.![]()
to dla nas szok, a co dopiero musiala poczuc matka, niewiarygodneczytałyscie?
Cud! Maluch uznany martwym ożył po przytuleniu przez matkę do piersi - Niewiarygodne.pl
ciekawe czy to prawda, jesli tak to mój mózg takiej sytuacji nie ogarnia. CUD, niesamowite.![]()
ale wystarczy dziecko zapisać do akademii,klubu itp..(chodzi o to żeby nie miało statusu jak przedszkole publiczne) i wtedy mogą uczyćNie dziwne, ta ustawa weszła w zeszłym roku dopiero. Nauczycielki nie mają prawa ich tego uczyć, chyba, ze rodzic i dziecko będą tego wymagać to mogą przeprowadzać z nimi INDYWIDUALNE lekcje.
szoook cud cud cudczytałyscie?
Cud! Maluch uznany martwym ożył po przytuleniu przez matkę do piersi - Niewiarygodne.pl
ciekawe czy to prawda, jesli tak to mój mózg takiej sytuacji nie ogarnia. CUD, niesamowite.![]()
szkoda nie wiedziałam o tym z tym że to się pewnie wiąże z szkołą dla 6 latków
Ula a ty chcesz te 100 szt po domu rozrzucić ?![]()



trafiłaś na jedno przedszkole takie i oceniasz....i to nie prawda to co piszesz o kompetencjach,wymagania mają takie same jak w publicznych a co do syfu to widocznie tam gdzie byłaś zarządzająca to syfiara i nie wszystkie takie są. i w prywatnych masz więcej kobitek do pomocy (opiekunki) wiec i bardziej są dzieciaczki pilnowane... ja jeszcze mam czas na wybór przedszkola ale jak nie da rady do publicznego to pójdzie do prywatnego (ale tez się zastanawiam czy wogóle puścić do przedszkola czy odrazu nie do szkoły)Sawi ale julia do szkoły poszła a nie do przedszkola. Poza tym kompetencje pań w miejscach dla dzieci nie posiadających statusu przedszkola są wątpliwe. Tych miejsc nikt nie kontroluje. W zeszłym roku jak chciałam zapisać do takiego właśnie to aż się lewą nogą przeżegnałam, taki syf na podłogach.
tymi chusteczkami pampersa :d hahahaKibel! Daj mu do umycia kibel!!!![]()