• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
Młody śpi uff:tak: leje u nas co chwile.
Czekam na mezulka . On sie bedzie delektował pieleszami domowymi a ja zaszaleje i.......... wyskocze do almy po zakupy:tak: rosmana zachacze - normalnie bedzie ostro:tak:
a jak Wam wieczor mija?
w sumie ciesze sie , ze jesien idzie, potem zima:tak::tak::-D i odkurze narty :tak: tak sie pocieszam w ten dzisiejszy szary wieczor
 
Hej.A ja dla odmiany po szkole. Matko, nie wiedziłam,że potrafię się zawiecić na 30min min odciąć od Swiata i mysleć o moim Patryku... ehh...

A mój dostał powyżke w pracy hehe aż o 200zł :P chociaz dawli mu w kupercie a teraz nie czyli i tak wychodzi na minus -100-200zł :(

Własnie zaprosiła mnie na nk eks mojego B i się zastanawiam czy akceptować...;/
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry