Super, cieszę się!
No w końcu udało mi się podłączyć kompa! HURRA!!!
Mamy tylko problem z podłączeniem anteny do tv, nie możemy złapać sygnału![]()
No to gdzie sie podziewasz??
Dziewczyny czekam na was z zamknietym jeszcze sokiem jabłkowym. Która sie przyłączy?? No przecież sama nie bede pić ;-)

, nie dość że od wtorku leje non stop to jeszcze jest w ciągu dnia jakieś 8-9 stopni