madziek
listopadówka 2009 :)
cześć, ja tez rano myślałam, że jest niedziela ;-) Mały w nocy obudził się i godzinę nie spał, ja ledwo żywa, a tego na pogaduszki wzięło
no ale zjadł i poszedł spać.
U nas od wczoraj pada, pada i pada, a i wieje
nawet na spacer nie wyjdę:-(
Tez mam problemy z BB, czasem mi się nie otwiera, wyrzuca mnie ze strony, fioła idzie dostać, bo chciałąbym posiedzieć, a jak mam tak co chwilę odświeżać i od nowa się logowac to mi się odechciewa, a i trwa to od tygodnia:-(
Dobra, ale od rana marudzę, przepraszam, chyba lewą nogą wstałam.
Ale Wam życzę miłego , pogodnego dnia!!!!!!!
no ale zjadł i poszedł spać.U nas od wczoraj pada, pada i pada, a i wieje
nawet na spacer nie wyjdę:-(Tez mam problemy z BB, czasem mi się nie otwiera, wyrzuca mnie ze strony, fioła idzie dostać, bo chciałąbym posiedzieć, a jak mam tak co chwilę odświeżać i od nowa się logowac to mi się odechciewa, a i trwa to od tygodnia:-(
Dobra, ale od rana marudzę, przepraszam, chyba lewą nogą wstałam.
Ale Wam życzę miłego , pogodnego dnia!!!!!!!
