Kasiiula
mamusia Pawełka :)
no faktycznei cisza dzis ...
ja z rana bylam u babci pozniej u ojca i tesciów i se wrócilam z Pawełkiem sama ... sama bo mnie moj wkurzył ... dość mam już wszystkiego ale co tam bede mówic dobrze ze Pawcio ma super humorek
za godzinke do wanny i lulu
<Pawcio oczywiscie> bo ja mam zamiar nadrobic "nocki" na necie 
ja z rana bylam u babci pozniej u ojca i tesciów i se wrócilam z Pawełkiem sama ... sama bo mnie moj wkurzył ... dość mam już wszystkiego ale co tam bede mówic dobrze ze Pawcio ma super humorek
gdzies na stronie knulas intryge coby rozkrecic nasze forum
trupie czaszki nie dzialaja:-( ech 