• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

no faktycznei cisza dzis ...
ja z rana bylam u babci pozniej u ojca i tesciów i se wrócilam z Pawełkiem sama ... sama bo mnie moj wkurzył ... dość mam już wszystkiego ale co tam bede mówic dobrze ze Pawcio ma super humorek :) za godzinke do wanny i lulu :D <Pawcio oczywiscie> bo ja mam zamiar nadrobic "nocki" na necie :D
 
reklama
Witam. Dawno mnie nie było ale spędziłam tydzień u rodziców na wsi. Mój synek zapoznawał się ze swoją nianią. Kurcze nie wiem gdzie o tym więc napisze tutaj. Boje się zostawć malucha strasznie, a najbardziej to się boje że krzyś po pewnym czasie przywiąże sie do niej bardziej niż do mnie że bedzie ją wolał odemnie.
 
Witam z ranka. Mam wrazenie ze dzis niedziela, nie wiem dlaczego. U mnie za oknem szaro buro i deszczowo. Cieszę sie ze spodobał wam sie pomysl z pierwsza pomoca. Czekam na propozycje co jeszcze wpisac.
Ps. czemu nie moge edytowac sygnatury?? Moderatorzy ratunku ;-)
 
reklama
Witam. Dawno mnie nie było ale spędziłam tydzień u rodziców na wsi. Mój synek zapoznawał się ze swoją nianią. Kurcze nie wiem gdzie o tym więc napisze tutaj. Boje się zostawć malucha strasznie, a najbardziej to się boje że krzyś po pewnym czasie przywiąże sie do niej bardziej niż do mnie że bedzie ją wolał odemnie.

Kochana, wierz mi, dzieci zawsze będą woleć mamę nawet jak ta była by najgorsza. Także głowa do góry :) a Tobie dobrze zrobi trochę rozłąki z maluchem ;)


Witam z ranka. Mam wrazenie ze dzis niedziela, nie wiem dlaczego. U mnie za oknem szaro buro i deszczowo. Cieszę sie ze spodobał wam sie pomysl z pierwsza pomoca. Czekam na propozycje co jeszcze wpisac.
Ps. czemu nie moge edytowac sygnatury?? Moderatorzy ratunku ;-)

Pewnioe dlatego że masz za dużo w tej sygnaturce ;) Ona dopuszcza bodaj że tylko 3 obrazki/suwaczki i 5 linijek ale nie jestem pewna. Spróbuj coś wykasować i dodać na nowo.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry