Witajcie laseczki!!!!!!!!!!!;-)
dziekuje za zachwalenie mojego meza. Czasem na niego narzekam , ale chyba tylko dla zasady, bo jest niezastapiony i w zasadzie jest ideąłm , do którego mi z kolei daleko

Dziunka jak randka?
Etna co teraz z basenem? rezygnujecie? My zaczynamy kolejny kurs za tydzien w sobote!!!!!!!!!!!!!!
Jutro mam wolne od praktyk i wybieram sie do fryzjera - farba , henna i muszę założyć sobie klamrę na paznokiec bo zaczal mi wrastac

Byliśmy wczoraj na targach ziemii w gdyni a tam cuda na patyku- miody pitne , chleb , edliny , nalewki , kwiaty , wyroby z drewna , mnóstwo żarciaaaaaaaa

Mąz wieczorem zabalował i teraz choruje bidak..ja o suchym pysku , ale mamy taka zasade , ze zawsze jedno jest absolutnie trzezwe , gdy zajmujemy sie małym , chyba , ze mamy kogos do opieki.
Dzis idziemy na obiad do tescia , a potem do ogrodnika. Chce obsadzic balkon wrzosami, bo moja lawenda to juz badyle- wstyd!!!!! a wieczorem na zkupy , bo od jutra w moim życie REWOLUCJA- wiecej na odchudzaniu

Dzis idziemy