Ja sidze i się lenie kurde ta pogoda mnie dobija jakaś deprecha mnie łapie. Mam tyle roboty powinnam posprzątać nie wsominając juz o tym że powinnam przerobić cały materiał z dwóch przedmiotów z zeszłego roku. Bo jednak dużo przez ten rok zapomniałam nie mówiąc juz o tym że umiejetności i obycie zdobyte na praktykach poszły w las:-( nie wiem czy sobie teraz poradzę:-(

, więc chyba najwyższy czas pomyśleć o nowej przeglądarce bo ta coś się ostatnio psuje , a wy jakich używacie??