reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ja tylko na chwilkę bo przez ten upał nie mam siły nawet na klikać tutaj...
Wiem od czego mnie tak kłuje w podbrzuszu:/ tak myślałam już wczoraj,ale dziś to się potwierdziło. Wczoraj mnie tak kuło po spacerze-dosyć długim-i dzisiaj tak samo bo się wybrałam piechotą po lakier do drogerii(w sumie szłam z 1,5h). Pewnie wysiłek za duży. I w ogóle zauważyłam,że się szybciej męczę. Czasami dycham jak stara baba;p wiedziałam,że tak będzie ale nie myślałam,że tak szybko!

Któraś pisała o skurczach. Ja też miewam,takie nagłe. Nawet idąc potrafi mnie złapać mocno,że mogę upaść. Wcześniej tak nie miałam i też mi lekarz zalecił magnez i że to bardzo często się zdarza w ciąży.

Później spróbuję się jeszcze doczłapać do komputera to poczytam co u was,a w tej chwili marzę tylko o zimnym prysznicu i wygodnym fotelu:)
 
Trusiu, używam Clareny do ciemnej karnacji, pomimo, że sama mam jasną, uważam, że ten do ciemnej lepiej chwyta. Jest naprawdę niedrogi, jakbyś sie tak smarowało z 5 dni pod rząd to na pewno ładnie to będzie wyglądać, ja od razu czuję się lepiej jak nie jestem taka blada. Mam też w domu chusteczki opalające Vichy do ciemnej karnacji (ok 5,50zl w aptece) i też są niezłe.
A Ty Trusiu wiesz już jaka płeć? Masz jakieś preferencje? pozdrawiam Cię serdecznie!
 
Witam Kobietki :-)
Nareszcie dotarłam do domku z pracy, dziś myślałam że tam nie wytrzymam, taki ukrop że aż strach. ale już weekend.
Witam nowe mamusie i życzę miłego pisania :-)
idę robić obiadek i jeszcze później tu zajrzę.
Pozdrawiam
 
ja również mam dość tego upału, a najgorsze, że jest straszna duchota ja siedzę prawie cały dzień, bo tu jest o wiele lepiej:) dziś sobie troche posprzątałam w domu, a jutro przyjezdza do mnie moja kumpela ze studiów ze swoją 6miesięczną córeczką, wiec weekend należy do nas i napewno ją wymęczę pytaniami odnośnie ciąży:)
 
Ja narazie nie mam problemów z biustonoszem bo wszystkie są na mnie dobre. Nigdy nie miałam dużych piersi (75B) a i biustonosze wole takie z lepszych firm dlatego na tę chwilę wygodnie mi w tych co mam :-p

Cudownie macie znając już płeć Waszego malusza. Ja miałam 9.06 wizytę ale nie miałam zrobionego usg. Taką miałam nadzieję z moim Ukochanym, że zobaczymy naszego Skarbusia i może dowiemy się co tam kryje miedzy nóżkami :-D

oleńka:) mam wrażenie, chodź jeśli się mylę to wybacz, jeśli masz coś wspólnego ze strażą pożarną, że kiedyś się spotkałyśmy. Byłam na stażu, siedziałam w pokoju z p. Małgosią, kiedy przyszłaś jakiś czas po urodzeniu Julki :)
 
Widze , ze nie jestem osamotniona jesli chodzi o samopoczucie w te upały. Czuje sie tak do dupy jakbym była w 8, 9 tyg ciązy :-) Zmeczona , spuchnieta, Jesc mi sie nie chce , głowa mnie boli Nie mam do niczego cierpliwosci. Kilka razy miałam podejscie zeby nadrobic posty od wtorku , ale niestety nie dałam rady, tak mi ciepło! Wiec wybaczcie kochane ze niczego nie skomentuje , nie pogratuluje Jak wpadne znowu w rytm na bierząco będzie lepiej :-) A Mieszkanie mamy nie duze okna na jedna strone( przewiewu wiec sie nie da zrobic ) i jeszcze na 4 pietrze gdzie grzeje od dachu a slonce w oknach od 13 do 19 !
Wczoraj poczułam ze mi cos kaplo na kolano jak siedziałam Patrze w sufit juz z przerazeniem ze nie wiem ze cos przecieka ale okzalo sie ze mi z cycka kapie ! W totalnym szoku byłam! Wiedziałam ze cos takiego bedzie ale wogole sie nie spodziewałam , nie myslalam ze tak szybko. Moj D sie zacząl smiac ze Mućka jestem i ze do mleczarni ze mną :-) A czy ktoras z Was juz zaczeła produkcje siary czy jestem pierwsza ? :zawstydzona/y:
AA!! zapomnialabym dodac ;
Witam wszytskie nowe mamusie widzę ze nas sie juz tu sporo zebrało :-D
 
reklama
martaik -witamy :-)
Upały są okropne nie do zniesienia, jarównież wybieram się na wesela,a dziś moja ginka zakazała mi opalać sie jakkolwiek nawet samych nóżek. No cóż odbijemy sobie w przyszłym roku.
 
Do góry