Witam mamusie,
moja malutka też już dość nisko 4 razy na siku wstaje a najlepsze jest to że dziś byłam na ostatnich badaniach przed porodem mocz i morfologia i jak wstałam o 7mej oddać mocz do pojemnika to naleciało tylko nie cały pojemnik raz juz tak miałam i badanie wyszło
Aqua trzyma kciuki za Was żebyś wróciła już z maluszkiem
onanana podziwami Cię, że się nie poddajesz i dalej przystawiasz małą po mimo ból ja się boję że nie dam rady karmić i się poddam a chciałabym tak z 6miesięcy karmić piersią
julieet powodzenia na wizycie
moja malutka też już dość nisko 4 razy na siku wstaje a najlepsze jest to że dziś byłam na ostatnich badaniach przed porodem mocz i morfologia i jak wstałam o 7mej oddać mocz do pojemnika to naleciało tylko nie cały pojemnik raz juz tak miałam i badanie wyszło

Aqua trzyma kciuki za Was żebyś wróciła już z maluszkiem

onanana podziwami Cię, że się nie poddajesz i dalej przystawiasz małą po mimo ból ja się boję że nie dam rady karmić i się poddam a chciałabym tak z 6miesięcy karmić piersią

julieet powodzenia na wizycie
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jestem nerwowa i nie wiem, czy bym tam tego szpitala nie rozniosła w pył jakby mi się coś takiego przytrafiło 
). Zapobiegawczo przygotowałam dla Młodej kilka zestawów ubrań do przedszkola, przeszkoliłam ukochanego, gdzie co leży (żeby nie musiał szukać po szafie i żeby bałaganu nie robił). I pozostaje mi tylko czekać...
