reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

reklama
My po wizycie od piątku mała przybrała 200g czyli ma już 3600g, po zatym wszystko ok, my mamy wit.D w kropelkach DEVIKAP kosztowały 3,50zł myślałam że źle usłyszałam :rofl2::nerd:
 
Dziś byłysmy na kontroli w szpitalu i wszystko ok. Malenka zdrowa, na wadze przybiera.
co do witamin dziś dostała ostatnią kapsułkę wit. D, od jutra zaczynamy KiD - Vitum, tak nam zalecili w szpitalu;
 
my dawalismy vita K+D, teraz ttylko vita Derol ;)
młody wazy juz 3536g (pół kilo w 2 tyg!)i jet całkowicie zdrowy, pominąwszy kolki ;) po 10.12.2011 lecimy na pierwsze szczepienia... ;)
 
Hej dziewczyny, wróciłam dzisiaj od lekarza i powiem Wam, że pierwszy raz trafiłam na lekarza z powołania. Spojrzał na Filipa i powiedział od razu: on jest chory. Chodzi o te ciągłe męczenie z brzuszkiem, dziwne kupki i ból przy bąkach... Podobno to widać jak na dłoni co i ja widziałam, ale żaden lekarz nie przyznawał mi racji tylko mówił, że to przejdzie...
Ehhh, musimy zrobić badania i USG brzuszka. Albo to alergia, albo nietolerancja pokarmowa a w najgorszym przypadku zapalenie nerek (u maluchów jest bez gorączki). Trochę nadal się martwię ale przynajmniej znalazłam dobrego lekarza...

Dziewczyny, sprawdzajcie specjalistów na stronach z rankingiem lekarzy, ten nie miał żadnej złej opinii i się sprawdza na wizycie wszystko co o nim piszą.
 
Ponko u mnie w przychodni lekarzy jest dużo ale co z tego jak tylko 2 lekarki są nawet dobre. Tak to się kompletnie nie znają... Ciężko jest trafić na dobrego lekarza szczerze mówiąc. Dobrze, że Tobie się udało. Oby Twoje maleństwo szybciutko wyzdrowiało, trzymam kciuki;***
 
reklama
ponko niestety czesto lekarza bagatelizuja dolegliwosci - sama sie juz nieraz przekonalam. Co lekarz to inna opinie daje, a jesli chodzi o same bole brzucha to oni najchetniej wrzuciliby to do jednego worka pod nazwą "kolka", nie biorac pod uwage ze może jednak cos więcej męczyć maluszka. No nic najwazniejsze ze teraz macie dobrego lekarza :tak: Ja nie bylam zadowolona z pediatry macka wiec tym razem wybralam inna lekarke dla moich chłopaków i już widze po niej ze jest bardziej konkretna osoba.
 
Do góry