reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Pannamigotka a może potrzebujesz antybiotyku? Jak nie przejdzie to skonsultuj się z lekarzem, trzymaj się!

SophieAnne25 mój śpi w body i spodenki + rożek i jeszcze ja go przytulam bo śpi ze mną, nie jest spocony ani chłodny więc jest ok,

Moje wszystkie dzieci kładą się spać po 20, pobudki dziś standardowo co 1,5 h niesamowite jak organizm potrafi się przestawić na takie funkcjonowanie i dawać radę, od 6 jestem na nogach od poniedziałku do piątku, my kobiety jesteśmy ze stali:sorry2:
 
mój ostatnio nie chce się zawijać na noc i sie zaczęło - macha łapkami i co chwila wytraca sobie smoczek co skutkuje płaczem. Ja nie wiem jak to będzie jak nie będę mieć piersi, masakra ..... ;/
 
Dziewczyny czy szczepicie/szczepilyscie swoje dzieci szczepionka na meningokoki B? Nie wiem właśnie czy szczepic to podobno dość nowa szczepionka i troche sie tego boje. Tania też nie jest.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie szczepię na to póki co. Może jak będzie starszy to pomyślę, choć córka nie ma tego szczepienia. My szczepimy tak jak starsze dziecko: obowiązkowe szczepienia czyli 5w1+wzwB+pneumokoki (dzięki Bogu są już za darmo) i dodatkowo na rota bo starsza przynosi tego z przedszkola mnóstwo. Jest szczepiona i dzięki temu tylko raz byliśmy z tym w szpitalu i zaraz nas wypuścili.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak dobie radzić z tym zapaleniem? Czuje się fatalnie. Pierś czerwona z jednej strony, ja zupełnie jak przy grypie i kręci mi się w głowie. Biore paracetamol i robię okłady. Chyba można paracetamol przy karmieniu.
Oklady z lisci kapusty rob ale wczesniej je schlodz w lodowce, jak masz laktator to scisgaj mleko, czesto przystawiaj dziecko do tej piersi, mozesz ja rozmasowac. Obejrzyj sobie brodawke i poszukaj takich bialych strupkow na niej sprobuj je usonac, wtedy tez odetkaja Ci sie kanaliki, latwiejszy przeplyw mleka i obrzek szybciej zejdzie.
 
Cześć dziewczyny,

Nie wiem czy któraś Was mnie pamięta, ale jakiś czas temu byłam z Wami na tym wątku. Niestety poroniłam w 9 tc

Wiele z Was mnie wtedy wspierało dlatego chciałabym się Wam pochwalić, że jestem w ciąży :) mój aniołek wrócił do mnie dokładnie w czasie kiedy powinnam mieć rozwiązanie poprzedniej ciąży.

Udało się 6 msc po poronieniu i cykl po ciąży biochemicznej. Jestem obecnie na końcu 15 tygodnia :) najprawdopodobniej noszę pod sercem synka! [emoji173]️

Jestem bardzo szczęśliwa! Trzymajcie za mnie kciuki [emoji1317]

Niech Wasze pociechy rosną zdrowo i radośnie [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
gabrika gratulacje, trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie

Dziewczyny jak dobie radzić z tym zapaleniem? Czuje się fatalnie. Pierś czerwona z jednej strony, ja zupełnie jak przy grypie i kręci mi się w głowie. Biore paracetamol i robię okłady. Chyba można paracetamol przy karmieniu.
biedactwo, wiem co przechodzisz bo tez to mialam. mi najbardzie pomogly gorace oklady, najlepiej zeby dlugi grzalo czyli termoforem, potem przystawiasz dziecko zeby sciagnelo i po sciagnieciu zimny oklad. dziecko mi najlepiej sciagnelo, laktatorem nie dawalo rady. mozesz brac i paracetamol i ibuprofen. jezeli temp wskoczy powyzej 39 to musisz isc do lekarza po antybiotyk.
lez najwiecej jak sie da i przystawiaj

my kobiety jesteśmy ze stali:sorry2:

tez tak czasami mysle, zwlaszcza jak mala ma kiepska noc i spie okoo 4 godzin a od 6 juz na nogach bo dzieci trzeba do szkoly i przedszkola wyszykowac. potem jeszcze posprzatam, zakupy i obiad i do wieczoru spoko daje rade
a maz jak ma mniej niz 6 godzin snu to jak zombi chodzi, wsciekly jak osa i niezorganizowany totalnie.
 
Na zapalenie piersi
Podawała tylko pierś z zapaleniem
I to nawet go wzbudzała
Piłam rumianek i sok z aroni, bo po tym nie miałam dreszczyk
Zwykle po 2 domach przechodziło
No i nawet jak spałam to starałam sobie masować tą pierś, trzymać, żeby była ciepła
Jak coś to mam amotaks w skryte, ale obyło się

Możesz zadzwonić do położnej z rejonu. Wiem, że podjeżdżają do domu i masujące jak potrzeba.

Gratuluję ciąży uważaj na siebie. Życzę szczęśliwego rozwiązania gabrika
 
reklama
Hej dołączam do grona z zapaleniem piersi. Mam 38,8 i nie mogę zbić ibupromem. Jutro jadę do Wrocławia na usg bo mi się chyba ropień zrobił. Przystawiam małą i ściągam laktatorem, ale to nic nie daje. Mam taki siniec fioletowy z żyłami z jednej strony, i boli jak cholera.
Ja powiem szczerze padam na pysk. Cieszę się, ze sa ferie i nie muszę chociaż odrabiać tych nieszczęsnych lekcji. Trójka to surwiwal ten chce kanapkę, ten pograć w warcaby a Anastasia cycek. I tak w kółko. Śniadanie, obiad kolacja. Jeszcze tak szybko mi czas nie uciekał. :) ale i tak jest super ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry