reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej mam 11 tc ale brzuszek juz widac. Ciezko mi na boku spac juz mi zaczyna przeszkadzac a co dopiero bedzie za jakies 3 mc.
20180519_113606.jpg
 

Załączniki

  • 20180519_113606.jpg
    20180519_113606.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 627
reklama
Brzuszek już widać :) I fajnie niech wszyscy wiedzą że dzidzia rośnie.
U mnie jeszcze nie widać noszę to co zawsze ale pewnie jak wyskoczy do przodu to na raz o_O
Co do forum to ja głównie czytam ten na inne zaglądam rzadko ale jak zdecydujcie to nie mam wyjścia postaram się być aktywna.
 
Dziewczyny gdzie wklejacie link ze suwaczkami,ja coś rano próbowałam zrobić ale mam je tylko widoczne w informacjach ?
Ach te moje zdolności czas powrócić do szkoły :wściekła/y:
 
Ooo, świetnie, że u Was wszystkich jest tak super z maluchami :-) :)
Ja dziś z samego rana poczułam pierwsze ruchy... :) leżałam, nawet miałam w planach jeszcze pospać, bo tak przyjemnie chłodno się zrobiło... I wiecie co? Poczułam takie dziwne boksowanie, które raczej lekko łaskotało, zupełnie jakby rybka się zaplątała w sieć:laugh2: trwało to jakąś dłuższą chwilę, takie wow! i to na pewno nie moje wnętrzności! Chciałam więc być dobrą mamą i przytulić maluszka, ale... nagle przestało- czyli uparciuch! Szczęście, bo już się martwiłam... W sumie za kilka dni zaczynamy piąty miesiąc, więc chyba jest ok. :biggrin2:

Jejku jak suuuper. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Brzuszek już widać :) I fajnie niech wszyscy wiedzą że dzidzia rośnie.
U mnie jeszcze nie widać noszę to co zawsze ale pewnie jak wyskoczy do przodu to na raz o_O
Co do forum to ja głównie czytam ten na inne zaglądam rzadko ale jak zdecydujcie to nie mam wyjścia postaram się być aktywna.

Mialam tak z synem ..dlugo nic a potem z tygodnia na tydzien tak ze mi bliźniaki wrozYli haha w koncu w 38 wazyl az 4.050 lol

My jedziemy do Zoo .jest pięknie cieplutko bo az 19°C haha

Milego dnia:)))
 
Dziewczyny mam dzisiaj napiety brzuch moge wziasc nospe?

ale ze jelitka? nospa na jelitka rowniez jak mniemam i jak dobrze pamietam wiec oczywiscie mozesz
ja czasem wzielam ulgix

ale sie nalazilismy, okazalo sie ze to ZOO to jakby na gorze umiejscowione jest wiec pion niezly gruntu i kretych sciezek, fajnie ale meczace bo plac ogromny haha:) ..doszla do momentu gdzie corka mnie ciągneła a mąż pchal haha zarcik:)
wlasniee pije czekoladke a cora mnie maluje...oO
 
reklama
Do góry