reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczynka ja mam straszny problem z kapiela malej juz probowalismy wszystkiego nic nieskutkuje
Po kapieli tylko ja wyciagamy to jest taki pisk ze az sie dlawi nieda sie wytrzec o ubieraniu mozna zapomniec robie na raty nieda sie przytulic nic ani uspokoic niewiem od poczatku nie lubi kapieli jakies dziecko ewenement mi sie trafil
 
reklama
Dziewczynka ja mam straszny problem z kapiela malej juz probowalismy wszystkiego nic nieskutkuje
Po kapieli tylko ja wyciagamy to jest taki pisk ze az sie dlawi nieda sie wytrzec o ubieraniu mozna zapomniec robie na raty nieda sie przytulic nic ani uspokoic niewiem od poczatku nie lubi kapieli jakies dziecko ewenement mi sie trafil

A masz nagrzane w pomieszczeniu w ktorym kapiecie tak ze Ci sie za przeproszeniem pot po tylku leje ?? Mialam tak z pierworodnym. Pierwsze dwie kapiele darl sie po wyjaciu z wody, pozniej odpalilam farelke i jak byla sauna w lazience to bylo wszystkk cacy. Ale to na serio musialo byc na prawde cieeeeeeplo. Wylaczalam grzanke jak juz byl wytarty, po nasmarowaniu lekko drzwi uchylalam zeby do ubierania nie bylo za goraco. Z Teo dzialmy tak samo. Nagrzewam pokoik i potrafi golas lezec nawet i pol h, a ja go smaruje, masuje, gadamy sobie, nosa czyscimy i takie tam.
 
A masz nagrzane w pomieszczeniu w ktorym kapiecie tak ze Ci sie za przeproszeniem pot po tylku leje ?? Mialam tak z pierworodnym. Pierwsze dwie kapiele darl sie po wyjaciu z wody, pozniej odpalilam farelke i jak byla sauna w lazience to bylo wszystkk cacy. Ale to na serio musialo byc na prawde cieeeeeeplo. Wylaczalam grzanke jak juz byl wytarty, po nasmarowaniu lekko drzwi uchylalam zeby do ubierania nie bylo za goraco. Z Teo dzialmy tak samo. Nagrzewam pokoik i potrafi golas lezec nawet i pol h, a ja go smaruje, masuje, gadamy sobie, nosa czyscimy i takie tam.
Dzieki za podpowiedz sprobuje nastepnym razem
 
Dzieki za podpowiedz sprobuje nastepnym razem

U nas tez jest nagrzane, ze pot leci z każdej części ciała hahha a synuś uwielbia kąpiel i potem nie ma problemu z wycieraniem, z córka było podobnie. Na początku Kąpaliśmy ja w łazience a ubierałam w pokoju, ale to było właśnie tak jak piszesz Weronika, krzyk, zanoszenie się. Potem zaczęliśmy ubierać w łazience nagrzanej i problem minął. Z Kazikiem od razu przygotowaliśmy się na ubieranie w łazience;) spróbuj, powinno pomoc :)
 
@FiLi88 dam znac:)

Chyba poczekam jeszcze z tymi kamieniami w nocy do wizyty szczepiennej i zapytam lekarza. Gdyby on ładnie jadł w nocy to bym się nie zastanawiała, ale on śpi, ciumknie kilka razy i spi:) mogę laskotac w stopy, smyrac po policzku czy uchu i nic. Gdyby więcej przybieral też sprawa byłaby prostsza, a tak się właśnie obawiam troszkę, że jak to nocne zlikwiduje to już w ogóle będzie w dolnej granicy przyrost ów... Sama już nie wiem.

@Mama Zuzi i Antosia jedz na IP. Organizm pewnie osłabiony to każde świństwo łapie. Po co masz się męczyć.

ile przybiera?
Wziąłem i jest lepiej. Nie wiem jak mam karmić synka, tzn. Czy tylko tą chorą czy np. Co drugie karmienie tą zdrową...ehh same problemy
Nie wiem czy pomogła ale zimna była i dało dużą ulgę.

Dziś o 11 przyszła do mnie koleżanka z mężem bez zapowiedzi. a ja spocona cała w piżamie rozmymłana, karmię synka ledwo żywa. Lekko mnie zaskoczyli. Powiedziałam że trochę nie w porę, że mogli zadzwonić (chociaż bym się ubrała)'. Teraz mi głupio, bo ona jes z daleka i przyjechała odwiedzić rodzinę, do nas przyszli przy okazji.ehhh

Obiema, ale pilnuj, żeby oproznial w całości. Jak bedziezz karmic tylko nią zrobisz nadprodukcje. Spróbuj ja pomasować pod prysznicem. Ibuprom mozesz co kilka godzin, sprawdz co ile i jaka dawkę w internecie.
 
ile przybiera?


Obiema, ale pilnuj, żeby oproznial w całości. Jak bedziezz karmic tylko nią zrobisz nadprodukcje. Spróbuj ja pomasować pod prysznicem. Ibuprom mozesz co kilka godzin, sprawdz co ile i jaka dawkę w internecie.
800 niecałe w ciągu 4 tyg. 24.11 przy wypisie było 3350, a po 4 tyg. 4140
 
Dziewczynka ja mam straszny problem z kapiela malej juz probowalismy wszystkiego nic nieskutkuje
Po kapieli tylko ja wyciagamy to jest taki pisk ze az sie dlawi nieda sie wytrzec o ubieraniu mozna zapomniec robie na raty nieda sie przytulic nic ani uspokoic niewiem od poczatku nie lubi kapieli jakies dziecko ewenement mi sie trafil
Ja proponuje dmuchanie suszarka na na mała podczas kąpieli. Będzie i ciepełko i miły szum, u nas pomogło :) i szybciej niż nagrzanie całego pomieszczenia.

Jak Wasze maluchy zniosły święta? U nas było spokojnie, bo spędziliśmy je we 3, poza pierwszym dniem, kiedy przyjechały babcie. Każda chciała się nim nacieszyć i widać było ze był trochę przebocowany. Marudził i nie mógł zasnąć.

A dzisiaj budzę się a w łóżeczku leży spokojnie z otwartymi oczami duży chłopiec. Jak te dzieci rosną! W oczach normalnie.
 
reklama
Ja proponuje dmuchanie suszarka na na mała podczas kąpieli. Będzie i ciepełko i miły szum, u nas pomogło :) i szybciej niż nagrzanie całego pomieszczenia.

Jak Wasze maluchy zniosły święta? U nas było spokojnie, bo spędziliśmy je we 3, poza pierwszym dniem, kiedy przyjechały babcie. Każda chciała się nim nacieszyć i widać było ze był trochę przebocowany. Marudził i nie mógł zasnąć.

A dzisiaj budzę się a w łóżeczku leży spokojnie z otwartymi oczami duży chłopiec. Jak te dzieci rosną! W oczach normalnie.
U nas spokojnie, mimo że byliśmy w rozjazdach i wszędzie kupa ludzi. Mała grzecznie spała i nie było żadnych problemów ale zadbalam o to żeby wracać na porę kapania do domu i cały ten wieczorny rytuał no i żeby nie chodziła z rąk do rąk. Czuwalam na straży jej spokoju jak to mój mąż powiedział [emoji16]
Miłego po świętach![emoji9]
 
Do góry