reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny mam dość naprawdę mam dość :( moja spała dziś raptem 45 minut jest cholernie marudna ale za Chiny nie chce zasnąć wiem że wkoncu padnie ale ja chyba razem z nią..... Może wy macie jakieś sposoby?
U mnie od jakiegoś czasu jest rytm 2-3 godziny aktywności i 30 minut drzemki. Nawet na spacerze nie śpi dłużej. W nocy pobudki co 2-3 godziny. Więc ja też nie pomogę :D moim sposobem jest kawa, olewanie pewnych obowiązków domowych (moje mieszkanie nie błyszczy super czystością) i myśl, że kiedyś może się wyspie haha. Ja już nie słucham niczyich rad bo ostatnio usłyszałam, że dziecko to już powinno siedzieć jak na 6 miesięcy :p skwitowalam tylko, że każde ma swój czas i usiądzie kiedy będzie chciała.
 
reklama
U mnie od jakiegoś czasu jest rytm 2-3 godziny aktywności i 30 minut drzemki. Nawet na spacerze nie śpi dłużej. W nocy pobudki co 2-3 godziny. Więc ja też nie pomogę :D moim sposobem jest kawa, olewanie pewnych obowiązków domowych (moje mieszkanie nie błyszczy super czystością) i myśl, że kiedyś może się wyspie haha. Ja już nie słucham niczyich rad bo ostatnio usłyszałam, że dziecko to już powinno siedzieć jak na 6 miesięcy :p skwitowalam tylko, że każde ma swój czas i usiądzie kiedy będzie chciała.
To ja również słyszałam odnośnie że jeszcze zęba nie ma - cytat " głowę jej rozsadzi" albo za dużo wapnia ma i dlatego zeby się nie wyrzynaja.... A najbardziej rozwalilo mnie że miałam dać surowe jajko a nie ugotowane makabra jakaś!!!
 
Dziewczyny kojarzycie może, jest świetny blog jakiejś dietetyczki, kurde było kiedyś o tym na forum, nie mogę znaleźć... Co tam u Was??? Cisza tu
 
Witamy się. U nas 5zebow na pokładzie , sama siada, grasuje po pokojach, próbuje wstawać przy meblach, drzemki 30minutowe 2/3 ,w nocy kilka pobudek żeby do cyca się przytulić . Tak leci dzień za dniem. Teraz te dzieci takie szybkie że trzeba mieć oczy do około głowy, wiecznie kota goni, śmieci znajduje ...pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu
 
Hej oj już nikt tu chyba nie zagląda dziewczyny czyżby forum padło? U nas drugi ząbek się pokazał :) tyle się naczytalam że dzieci goraczkuja itp przy zabkowaniu nas jak narazie to omija jedynie co to gorzej z jedzeniem. Ubranka rozmiar 80 już częściowo ubieramy więc wszystko jest dobrze. Oprócz tego że straszny nerwusek z tej mojej Sandry i aż się boję co będzie dalej ehhh i ciągle woła mamamama haha teraz to tatuś poszedł w odstawke :) wciąż nie raczkuje tylko zaczyna się wspinać zobaczymy co przyniesie kolejny dzień, tydzień. Odzywajcie się co słychać u waszych maluszków
 
Hej Dziewczyny, czy wasze pociechy jedzą kaszkę jaglaną? Zrobiłam taką kaszke na wodzie, ale nie szła... Krzywił sie i pluł.
 
Hej Dziewczyny, czy wasze pociechy jedzą kaszkę jaglaną? Zrobiłam taką kaszke na wodzie, ale nie szła... Krzywił sie i pluł.
u mnie jak jej czapka stoi, ale raczej woli gryczaną, z ziaren sorgo i ryżową :) Podawałaś samą czy z owocem? Sama na wodzie jest średnia w smaku, ja dodaję 2 krople syropu daktylowego ale najczęściej łączę z owocami
 
reklama
Do góry