reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej, dopiszecie mnie?:) już się tutaj przedstawiałam :) jestem w 13 tc pierwszej ciąży :) prawdopodobnie będzie dziewczynka
To proszę mnie dopisać
hej to ja też poproszę
Cześć dziewczyny, podczytuje Was od początku ale jak większość z Was jestem po poronieniu więc czekałam co będzie.... Obecnie 10tc. Rosnę :)
Czy jest tu ktoś z Wroclawia?
Wysłałam Was do dopisania [emoji4]
 
hej, trochę się zamelinowałam, bo na wizycie dostałam luteinę, a po niej zaczęły się mdłowści, wymioty i ogólie nie do życia byłam. Więc witam się ponownie, wszystko ok. termin na 14 listopada, czuję, że dziewczyna, ale na prenatalnych nie było widać na 100%
 
hej, trochę się zamelinowałam, bo na wizycie dostałam luteinę, a po niej zaczęły się mdłowści, wymioty i ogólie nie do życia byłam. Więc witam się ponownie, wszystko ok. termin na 14 listopada, czuję, że dziewczyna, ale na prenatalnych nie było widać na 100%
Hej Ja mam termin na 13 listopad. A prenatalne mam 13 maja
 
reklama
Do góry