reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A macie czasami takie uczucie jakby zatkania w klatce po lewej gdzie serce?
Dzisiaj to zauważyłam i co jakiś czas tak mam nie jest to jakieś uciążliwe ale wyczuwalne
Nie wiem czy o to Ci chodzi ale w pierwszej ciazy gdzieś od połowy miałam uczucie jakby mi serce stanęło na chwile i później jakby przeskok dziwny. Nie wiem jak to wyjasnic..
 
Dziewczyny ile płaciłyście za usg prenatalne? Ja mam wątpliwości co do moich umówionych badań. Obawiam się, że nie zmierzy ani przeziernosci, ani kości ani innych z tych ważnych rzeczy tylko zrobi usg jak zwykle i powie, że serce bije [emoji849] Chyba muszę się zapisać do lekarza który ma fmf ale ciekawe gdzie zgodzą się zrobić mi badania z dnia na dzień. I zostałam w czarnej d [emoji24]

I pytanie do dziewczyn, które już miały prenatalne, jakie ostatecznie ryzyko Wam wyszło po wrzuceniu wszystkich danych do komputera?
Płaciłam 350 za usg i krew.
A wyniki w przyszłym tygodniu poczta będą...
 
No to jestem po usg....
Maluch ma 4 cm i jestem w 10tc i 5 d :cool2:
Tak jak wczoraj brykal na usg i badaniach ... Tak dzisiaj nic ... nawet rączka czy nózka nie machal :no2:
Jedynie serduszko bilo ... i powiem Wam się się zmartwilam, że nic a nic aktywności ehhh
Teraz będę się martwić aż do 4 maja
Moze spał sobie maluszek [emoji4] najwazniejsze , ze serduszko bije [emoji3590]
 
Mimo szturchancow w brzuch aby nie bylo reakcji?? No jestem zasmucona i zaniepokojona :-( :(
Spokojnie nie martw się , moja znajoma tez na tych genetycznych badaniach mówiła ze małe nie chciało sie w ogóle ruszać i lekarz naciskał głowica USG i stukal w brzuch i dalej nic i jak innych badanie trwało po pół h tak jej trwało prawie 4 h i 3 razy robili podchody to kazał jej espresso wypić to później snickersa, żeby sie rozbudzilo dziecko i dało sie zmierzyć... no i w końcu sie udało :)
 
Hej.
No i ja dziś miałam prenatalne.
Nic się nie przyznawałam bo tak się stresowalam ;)
Niby wszytko ok, ale takie mam mieszane uczucia bo dr nic nie mówiła w trakcie badania tylko na końcu powiedziała że wszystko ok i że jest wszystko w opisie:/
Dzieciak już prawie 7cm, fajnie się ruszał:]
Przeziernosc 1.6, kość nosowa jest, tętno ok
No i głupia ja nie zapytałam się o płeć, ale czuje że powiedziałaby mi że jeszcze za wcześnie na to.

Buziaki dla Waszych brzuszków:* ;)
Super, ze na badaniach wszystko ok [emoji4][emoji8][emoji8]
 
Spoko ja mam 28 lat i jakoś też z początku miałam problemy z apką, owszem nadal jest minusem brak cytowania kilku wiadomości na raz, ale mam nadzieje, że to minie.

Męża siostra w lutym skończyła 41 lat, najstarsza córka w marcu 19, a ona mając 40 lat na karku w grudniu 2019r urodzila chłopca. Więc spokojnie.
Da się cytować kilka na raz w apce [emoji6] Wybierasz posty, które chcesz zacytować, wtedy u góry wyświetla się ilość postów, które chcesz zacytować, np. WYBRANO: 3. Potem dajesz strzałkę obok tego po prawej stronie i już [emoji846]
Podpinam się pod to pytanie :D na tym genetycznym to oni coś więcej tłumaczą, czy tylko strzelają terminami i miarami, a ty siedzisz z oczami jak pięciozłotówki? :D któraś z Was czytała o tych wskaźnikach wcześniej, co i jak powinno być, a czego nie? bo ja jestem zielona i chyba tak do dnia badania pozostanie, żeby się nie stresować dodatkowo...
Ja czytałam w pierwszej ciąży, jak tylko dostałam pierwsza fotkę z usg, to studiowałem każdy skrót [emoji1]
 
reklama
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać [emoji1][emoji1][emoji1]
Nie przejmuj się wiekiem i tym co ludzie powiedzą. To nie oni przeżyją Twoje życie :). Chyba, że niepokoisz się o podwyższone ryzyko wad itd? Ja w tym roku skończę 38 (kiedy te wszystkie lata przeleciały???), jestem w drugiej ciąży i skrycie myślę o trzeciej... A że będę miała cc, to powinnam odczekać ze dwa lata... Wyjdzie po 40... ;)
 
Do góry