reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jeszcze troszkę i będzie połowa ciąży, później wakacje zlecą raz dwa, wrzesień to u nas będzie ogarnianie szkoły (mam nadzieję że już pójdą) i chyba tylko październik będzie się ciągnął niemiłosiernie [emoji849] W listopadzie jak się zaczniemy po kolei rozpakowywać to już będzie z górki[emoji846]
Ja sobie to tak tłumaczę[emoji3059] myślę, że najgorsze już za nami. Teraz będzie tylko lepiej [emoji3526]
 
reklama
Hej wszystkim. Nie wytrzymałam i poszłam prywatnie na usg. Zdjęcie moim zdaniem nie pozostawia złudzeń. No nic będzie 3 muszkieter 😉. Pierwszego dnia było mi ciężko, ale już jest dobrze 🙂. Najważniejsze że z synkiem wszystko w porządku, jedyne ale to łożysko niskoschodzące.
 

Załączniki

  • IMG_20200610_172551029.jpg
    IMG_20200610_172551029.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 110
  • IMG_20200610_172410218.jpg
    IMG_20200610_172410218.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 106
Gratulacje 😅 najważniejsze ze zdrowe 😊 Ja nadal czekam na wizytę u ginekologa i na początku lipca połówkowe 😍 mam nadzieje,ze wtedy ja tez poznam dokładna płeć bo chce już coś powoli kupować 😅
 
Gratuluję [emoji7] ale fajnie pokazał klejnoty zupełnie tak jak mój miesiąc temu[emoji3059] chłopaki się ze sobą lepiej dogadają[emoji846] kurcze naprawdę jest u nas przewaga chłopców[emoji39]
 
To super, ze sie udalo.....u mnie pierwsze dziecko. Jestem mega szczesliwa 😀 ja mam za soba 3 nieudane proby invitro bo ponoc mialam niedrozne jajowody .... A w ciaze zaszlam naturalnie :) ponad rok od ostatniego invitro. Tak wiec cuda sie zdarzaja :)
No ja właśnie też mam ten jajowód, z którego była owulacja w cyklu ciążowym, częściowo niedrożny poskręcany i wydłużony (tak mam w opisie badania kontrastem). No i ciąża. Jak zrobiliśmy test, to panika, bo myślałam, że pozamaciczna, albo jakiś nowotwór, bo wówczas testy ciążowe wychodzą pozytywne, a to była ciąża :-)
 
No to się zrobił wysyp chłopców tutaj. Może dlatego, że dziewczynki lubią się pokazywać trochę później. I potem wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie znają płci będą miały dziewczynki 8-)
 
Ja mam za sobą kilka porażek i cały czas boję się jednak o ciążę. A to moje 2 dziecko więc dużo rzeczy też już mam. [emoji3]
rozumiem i współczuje 🙁 myślę jednak, że pozytywne nastawienie jest bardzo ważne szczególnie, że Bobas odczuwa Nasz strach, nerwy. Dużo zdrowia dla Ciebie i Maluszka ☺️
 
Dziękuję staram się nastawić i myśleć pozytywnie ale jednak cały czas przychodzą różne niepokojące myśli.
Najpierw miałam plamienia a teraz od 3 dni mam ból brzucha ale tylko po lewej stronie taki klujaco ciągnący raz mniejszy a raz całkiem duzy. Nie wiem czy to jest spowodowane rosnącą macica czy to jelito.
rozumiem i współczuje [emoji853] myślę jednak, że pozytywne nastawienie jest bardzo ważne szczególnie, że Bobas odczuwa Nasz strach, nerwy. Dużo zdrowia dla Ciebie i Maluszka [emoji3526]
 
Nie śpię od 2... Czy ktoś też cierpi na bezsenność? Przez pierwsze miesiące chyba nadrobiłam ze spaniem i teraz od paru dni jest 2 w nocy a ja wyspana...[emoji1751] Ale już jestem po spacerze z psami, rosołek się gotuje, pranie pierze a ja ogarniam dom[emoji39] nie ma tego złego [emoji3526]
 
reklama
Do góry