reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja.mama

Fanka BB :)
Ja będąc w mieszkaniu jestem jakaś bardziej spokojna. Pomimo że nic nie gotowe. Klika dni rozpakowywałam pudła z działki. W międzyczasie załatwiam rzeczy wyprawkowe. Zostały już naprawdę drobiazgi. Wyrzucam po mału niepotrzebne rzeczy. Jedyne co mnie ratuje od obłędu przy worach ubrań to cukiernia bezcukrowa po drugiej stronie ulicy. Po tych ich cudach cukier na poziomie 100.
Haha :D skąd ja to znam ;) odkryłam ostatnio że po 7 kostkach gorzkiej czekolady z malinami mam cukier poniżej 90 🙈oczywiście czekolada idzie teraz tabliczkami 😂

reklama

Juana19

Fanka BB :)
Hello. Byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej do porodu i dostałam date urodzin swojego dziecka. Mega dziwne uczucie. W teorii powinnam przeskoczyć na październikowe forum ale mam nadzieje ze nie muszę :) pewnie kilka z nas ostatecznie zahaczy o październik. Mała wczoraj 2300 gr. Poród za 29 dni 🤯

Do góry