reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dzien dobry dziewczyny, witam serdecznie w 8+6 dniu.
Dzis w koncu upragnione pierwsze usg! Nie moge sie doczekac! 16:20 polskiego czasu to 17:20 finskiego i musze wytrzymac caly dzien w pracy.
Po swoetach wrocilam do pracy i naprawde mam problem z dobrym nastawieniem do pracy. Ludzie mnie wkurzaja, nawet nakopalam jednemu chlopakowi.
Wczoraj sie dowiadywalam o testy NIPT i chyba znalezlismy klinike, w ktorej chcemy je zrobic. (A jak nie, to mamy druga w odwodzie). To juz wypada za tydzien-dwa.
 
Dziewczyny ale mam kryzys 🤦🏼‍♀️nie wiem nawet czy się już witałam, czy pisalam to co chce napisać... No tragedia 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️od kilku dni mam okropne, całodniowe mdłości, czuję głód ale mam problem z jedzeniem... Do tego okropne zmęczenie... Wszystko robię 2x dłużej... Pracuje z klientami i boję się że zacznę się np. Powtarzać... Muszę być skupiona w pracy, a to wymaga ode mnie strasznego wysiłku 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ w święta byli u nas teście... Na dzień dobry teść rzucił żartem, że chyba zaszalałam u rodziców, bo jakąś niewyraźna jestem😅😅 więc wytłumaczyliśmy im, jaki jest powód, tego że wyglądam tak a nie inaczej 😅😅😅
Jak ja Cię rozumiem... Ja się czuję od kilku dni jakbym pracowała na oparach. Głos, mdłości i jedynie pieczywo... Jestem tam zmęczona, że mi się rozmawiać nie chce. Ech..
 
Czekamy na dobre wieści [emoji123][emoji1696]
Dzien dobry dziewczyny, witam serdecznie w 8+6 dniu.
Dzis w koncu upragnione pierwsze usg! Nie moge sie doczekac! 16:20 polskiego czasu to 17:20 finskiego i musze wytrzymac caly dzien w pracy.
Po swoetach wrocilam do pracy i naprawde mam problem z dobrym nastawieniem do pracy. Ludzie mnie wkurzaja, nawet nakopalam jednemu chlopakowi.
Wczoraj sie dowiadywalam o testy NIPT i chyba znalezlismy klinike, w ktorej chcemy je zrobic. (A jak nie, to mamy druga w odwodzie). To juz wypada za tydzien-dwa.
 
Jak ja Cię rozumiem... Ja się czuję od kilku dni jakbym pracowała na oparach. Głos, mdłości i jedynie pieczywo... Jestem tam zmęczona, że mi się rozmawiać nie chce. Ech..
Ja to od kilku dni mam wrazenie jakbym żyła w innej rzeczywistość 🤣😂🙈

Witam sie w 8t1d. Czuje sie "świetnie". Jestem jedna wielka oaza "cudownego" samopoczucia. Moj czas spania zaczyna sie niebezpiecznie przedluzac rano.. moj maz juz rano dostal zje** i pozniej bedzie książę se żarł zimna jajecznice.. jego wybór (ktory absolutnie nie irytuje mnie do takiego stopnia, że zaraz wyjdę do pracy trzasnę drzwiami i przemyśle czy wrócić) .. takze, dzien zaczal sie cudownie i czuje, ze bedzie to jeden z fantastyczniejszych dni mojego dotychczasowego zycia...

Absolutnie nie zycze wam dzis równie fantastycznych dni. Miejcie gorsze. Najlepiej nudne. Buziaki :*
 
To super że dowożą bo w tych czasach myślałam że ciazko dostać się do szpitala [emoji846] odpoczywaj ile mozesz [emoji846]
Cały dzień leżę w łóżku. Czuje się głodna;) zamówiłam macka na porodowke bo kolacja o 16 to dramat.
Myślę że jest dobrze. Jutro będę miała usg. Nastawiam się pozytywnie.
 
reklama
Ja właśnie ten pakiet robiłam z tej strony :)
Można z krwi, ale najtaniej wychodzi genetyczne, wymaz z policzka na stronie testdna.pl cały pakiet "trombofilia wrodzona ". Można zamówić zestaw pobraniowy do domu i kurier przywozi.
Wynik jest ważny całe życie.
Chociaż to nie jest powiedziane, że masz trombofilie ;) po prostu tak mi lekarz powiedział, że to mój "winowajca" krwiaków bo jednak wtedy jest krzepliwość zaburzona.
 
Do góry