reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Kochana jaka weryfikacja [emoji1787]dziewczyny zaraz wam wyjaśnię coś bo widzę błędne koło
Jak tak czytam o tej zamkniętej grupie to mo sie słabo robi. Serio to urosło do takiej rangi jakbyśmy miały tam tajemnice państwowe omawiać [emoji2356]
Mam propozycję niech będą dwie grupy (w sumie może być tyle ile sobie zażyczymy) jak chcecie mieć jakąś swoją gdzie będzie turbo skrupulatna weryfikacja, zapisywanie się na listę jakieś publiczne rozliczanie postów i akceptowanie to spoko. Miejcie taką. A oprócz tego niech będzie druga grupa zamknięta do, której będzie mógł dołączyć KAŻDY i dopiero towarzystwo tam będzie sobie jakieś luźne zasady omawiało. Bo sorry, ale ja się nie zamierzam bawić w przechodzenie weryfikacji dogłębniejszej niż przy hipotece [emoji854]
 
Ja wszystkie posty czytam i dla mnie serio to conajmniej dziwne, że ktoś ma kajecik i sobie sprawdza czy ktoś kto się chce dostać do grupy to czy pisze czy lajkuje czy byl tydzień twmu czy 2, czy polajkował 7 postów albo żaden. Mam się wpisać na listę i po tygodniu czytać tu swój nick bo byłam 13.11 o 11:17 dostępna i nie napisałam do Was więc nara? [emoji2296]
Jak komuś to pasuje to wspaniale, na szczęście mamy wybór. Mnie to bawi i nawet nie mam chęci w tym uczestniczyć
Kochana jaka weryfikacja [emoji1787]dziewczyny zaraz wam wyjaśnię coś bo widzę błędne koło
 
Dziewczyny, mam pytanie. Mój wiek ciąży wg OM a ten wg USG to aż tydzień różnicy. Nie ma możliwości o przesunięciu owulacji, wiec trochę się martwię. Tez tak miałyście ? Lekarz powiedział, ze życie takie jest i to się zdarza, ale przez ostatnie poronienie, gdzie od początku ciąża była młodsza, mam jakaś schize.
 
To masz wizyte dzień wcześniej .juz teraz trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😊😚

Kiedys mialam podobnie .
W ogole to wczoraj wariowalo mi ciśnienie raz mialam 80/60 a za chwile 170/90 😬😳
Ale to i tak nic w porównaniu z tym ile razy w ciągu dnia i nocy odwiedzam wc😩
u mnie z WC to nie ma tragedii a suma sumaru z objawów to mi tylko zostało delikatny bol piersi i raz na jakiś czas mnie zemdli nic po za tym miejmy nadzieję że wszystko ok jest
 
Joasiaaa ale nie wiem o co kaman ci z tym wątkiem. Większość chciała już 2 tyg temu. Wczoraj wysłałam wieczorem listę na zamknięty około 57 osób. A ty wyjeżdżasz żeby za jakiś czas? [emoji2356]
Mag.. wrzuciła listę i połączyłam fakty (bo wczeniej była rozmowa o prywatnym) że to ta lista osób które tam lecą.

Oczywiście też chciałabym być z wami na prywatnym.

W takim razie cofam moje fochy o ten prywatny [emoji106]
Aczkolwiek nadal zostaje przy mojej opinii , że skoro już tworzymy wątek prywatny to nie ma co rozstrzygać kto się udziela mniej czy więcej bo właśnie na tym etapie to będzie ciężkie do określenia bo to się zweryfikuje później.

Nie chciałam absolutnie wyjść na jakąś roszczeniowa , tylko smutno mi się zrobiło na myśl że wy sobie idziecie na prywatny a część zostaje tu.

Mylnie odczytałam post mag... z listą. [emoji3526]
 
Dziewczyny, mam pytanie. Mój wiek ciąży wg OM a ten wg USG to aż tydzień różnicy. Nie ma możliwości o przesunięciu owulacji, wiec trochę się martwię. Tez tak miałyście ? Lekarz powiedział, ze życie takie jest i to się zdarza, ale przez ostatnie poronienie, gdzie od początku ciąża była młodsza, mam jakaś schize.
Mi się wydaje, że to się zdarza, znam dziewczyny u których podczas początkowych usg było nawet 2 tyg różnicy a potem fasolki szybko nadrabiały i wyrównywały :)
 
Dziewczyny, mam pytanie. Mój wiek ciąży wg OM a ten wg USG to aż tydzień różnicy. Nie ma możliwości o przesunięciu owulacji, wiec trochę się martwię. Tez tak miałyście ? Lekarz powiedział, ze życie takie jest i to się zdarza, ale przez ostatnie poronienie, gdzie od początku ciąża była młodsza, mam jakaś schize.
U mnie niby tak samo, a ciaza mlodsza o 6 dni. Nie stresuj sie. Chyba z polowa dziewczyn tutaj ma ciaze mlodsza o tydzien. :)
 
reklama
Do góry