reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hejka. Trochę do nadrobienia było z aferą koperkową w tle 🤣 ktoś chce mieć swoją grupę proszę bardzo ! Wolny kraj :) jeśli wcześniej kazda się zgodziła na wątek prywatny i po co jakieś spiny. Wiadomo ze do takiej grupy musi być "selekcja" w necie debili nie brakuje. Pięknego Dnia 😍
 
reklama
Myślę że nasza znajomość tutaj się kończy. Jesteś świetnym przykładem kogo omijać z daleka.
Dla wszystkich jesteś chamska i butna wystarczy, że ktoś Ci nie przyklaskuje. I po co to? Jedziesz po ludziach bez sekundy zastanowienia, a później się złościsz, że ktoś Ci odpowiada [emoji23]
 
No ja właśnie tez i co gorsza przy siedzeniu tez zaczynam czuć hehe😊rosną dzidzie 😊
Tak też mam wrazenie że przy siedzeniu a mam pracę przy biurku 😐 zawsze po pracy był conajmnjej godzinny spacerek z pieskiem a teraz średnio się czuje przez ten brzuch. I przez brak ruchu ( chyba ) coraz mocniej doskwiera mi ból pleców - głównie lędźwie 😐 i koło się zamyka 🤣
 
reklama
Do góry