reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ej dziewczyny może ktoś wkleić jeszcze raz ten link do zamkniętego wątku? Zgubiłam się 😉

I kurcze dziewczyny, peace and love. 😘 Rozumiem, że wszystkim hormony buzują, ale każda strona ma trochę racji, ale po co te spiny. Tak naprawę o to, że 2 osoby w ogóle na forum nie zaglądały. To chyba jednak mały procent. I to nie tak, że się robi jakąś selekcję. A chodzi o to, aby był większy komfort w pisaniu swoich wypowiedzi 😉
 
reklama
Ale kochana, ja nie mówię że ta grupa nie może istnieć tylko wyrażam swoje zdanie, swoje obawy co do szczerości niektórych osób które będą na obu grupach i będą rozpowiadac różne rzeczy.
Moze tak będzie może nie, niestety z ludźmi mam takie a nie inne przeżycia i cenię sobie swoją prywatność, i mam takie zdanie a nie inne.
Zauważ lub nie, jest nas tu ładnie koło 50 Lub więcej, mam prawo mieć obawy bo nie poznałam jeszcze wszystkich

Po pierwsze, ja nigdzie nie napisałam o konkursie popularności.
Po drugie, skąd wzięłaś informacje, że akceptuje osoby które mi pasują?
Widziałaś mój poprzedni post? Widziałaś, że pisałam, że każda z Was może na nim być?
Sadząc po Twojej wypowiedzi to nie. Więc radziłabym się cofnąć, przeczytać i wtedy się wypowiedzieć.
I pytanie, dlaczego założenie dodatkowego
wątku wg Ciebie jest najgorsza opcja?
Tak naprawdę co komu to przeszkadza? Idziecie na swój wątek i tyle, wszyscy są zadowoleni.

Ale nawet jeśli będzie 5 osób, gdzie z pewnością z czasem będzie więcej, to jaki macie z tym problem?
I te 5 osób może chcieć pisać prywatnie a nie na forum ogólnym. Co wszystkim do tego? Ktoś chce to ok, jak nie to nie, po co ta spina?
Zrobiłam miejsce dla osób które zostały na uboczu, zostałam za to zlinczowana i automatycznie wywalona z grupy [emoji1787] żenada. Bo tylko Wy wszystkie tutaj macie prawo przejść na zamknięty a reszta ma zostać na otwartym i przytakiwać na rozkazy. Chyba się rozchodzi o to, że nie będziecie wiedziały co się tam dzieje.
Choćby miała być grupa dla 3 osób to i tak ma prawo istnieć! Czy Wy na prawdę nie widzicie tego, że to Wy zrobiłyście aferę o nic a zarzucacie winę mi bo chciałam ułatwienia dla innych?

I odnośnie wynoszenia informacji z grup, jeśli takie macie charaktery, ze nie potraficie utrzymać "tajemnicy" grupowej to nie warto się do nich zapisywać.
Ja obecnie jestem w kilku zamkniętych grupach i nigdy nic nie przeniosłam z jednej do drugiej. Po to są zakładane wątki PRYWATNE. Jesteśmy tu obcy, do każdego trzeba mieć odrobinę dystansu, nawet pomimo prywatnej grupy.
Mogę się założyć, że prędzej wyniesie coś osoba która się tutaj panoszy i wyżej sra niż dupe ma bo przecież wszystko jej wolno, niż osoba cicha, która się odezwie raz na jakiś czas.
 
Ale kochana, ja nie mówię że ta grupa nie może istnieć tylko wyrażam swoje zdanie, swoje obawy co do szczerości niektórych osób które będą na obu grupach i będą rozpowiadac różne rzeczy.
Moze tak będzie może nie, niestety z ludźmi mam takie a nie inne przeżycia i cenię sobie swoją prywatność, i mam takie zdanie a nie inne.
To prawda, kazdy człowiek jest inny dlatego czy grupa prywatna czy nie to do każdego obcego trzeba mieć dystans :)
Ja dla nikogo krzywdy nie zrobiłam, chciałam ułatwić sprawę a dostałam po łbie.
Jak widać nie ma co wychodzić z pomocna dłonią dla obcych ludzi bo nawet nikt nie podziękuje :p
 
reklama
Do góry