reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
hej, witamy.
Tak, ja brałam cały czas 3x2 duphaston. Od 10tego tygodnia mam zmniejszone na 3x1 bo łożysko już powoli zaczyna przejmować funkcje ciałka żółtego. Nie bój się, to bezpieczny lek ;)
Aha, dziekuje za info. A czy czułaś się po tym leku dobrze? Mnie pobolewa podbrzusze i czasmi głowa, więc myślałam że to za duża dawka. Ale skoro też stosujecie takie dawki więc ja też.
 
Cześć dziewczyny rzadko tu bywam i widzę ze stworzona będzie grupa prywatna, dzisiaj miałam wizytę uff serduszko bije ruszało rączkami nóżkami mój tez widział jak pulsuje serduszko, równo 8 tydzień obstawiona lekami jakiego można dać kobiecie w ciąży chyba wszystkie 😂 mój miał duże oczy 😳 mowie widzisz co my kobiety mamy przesrane, lekarz wesoły miły.. ale jest stres lekarz trzyma kciuki bo wie ile przeszliśmy po stracie naszej kruszynki i zrobi wszystko w jego mocy aby utrzymać ciąże a łatwo nie będzie....czekają mnie badanie i dodatkowo zalecił prenatalne..ta ciąża jest inna niż poprzednie po stracie dziecka martwego urodzonego ciąże są inne nie ma tej radości tak do końca tylko w głowie siedzi czy się uda. czy wszystko pójdzie dobrze czy nie zacznie coś zle się dziać Niespodziewanie jak wtedy.. dlatego mnie tu dość długo nie było chciałam sama to przejść aż dowiem się ze serduszko bije kruszynce
A jakie leki zażywasz, jeżeli można zapytać.?
 
Ja też mam taki tylko za cholerne nie umiem go strzepnąć i chłopa do tego potrzebuje.
Za to elektryczny owulacyjny jest mega i bardzo dokładnie pokazuje mi temperaturę. Odkąd go kupiłam to już nie muszę trzepać [emoji1787]
W aptece dostaniesz szklany z alkoholem, ja tylko takiego używam nie wierzę tym elektrycznym ani odrobinkę :)
 
Chciałam się odnieść do paru wypowiedzi, ponieważ serio zrobiła się straszna gów...burza.

Po pierwsze to piszecie, że chciałyście być aktywne od jakiegoś momentu, (od testu, od prenatalnych itp).
Czy my pisałyśmy, że wejście do grupy ma ten kto ma już usg z bijącym sercem, albo jakieś kryterium wieku ciąży?
Skoro macie "tylko" 4 testy to ok. To wstawiajcie zdjęcia i dzielcie się tym z nami. Każdego taki miły widok cieszy ;) chodzi o to, żeby być aktywnym, a nie co piszecie.

Dużo osób też pisało, że nie ma czasu pisać codziennie i że każemy się tłumaczyć. Nikt, nikomu nie każe się tłumaczyć. To normalne, że wiele osób nie ma czasu na śledzenie całego wątku.
Sama pomimo, że mam czas to czasem znikam na parę dni i nie piszę. Bo mam gorszy dzień, bo jest mi smutno, ale chce pobyć sama ze sobą i nie ma mnie dla nikogo. Chodzi o ogólną aktywność, a nie o to, że każdemu każemy się meldować codziennie 🖍️🙄 jeśli ktoś jest z nami od 3 tyg, a napisał tylko jeden post to dlaczego mamy go przyjąć do grupy gdzie dzielimy się wszystkim?

Skończcie już to wypominanie, że my chcemy wątek prywatny.
Co to znaczy "nasza chora weryfikacja"?? I selekcja jak w banku ??
Takie są ogólne zasady wątków zamkniętych na tym forum. Możecie popytać dziewczyny z sierpniowych, październikowych czy innych mam. Każdy wątek prywatny przyszłych mam daje kryterium aktywności. Administratorka napisała nam zasady, że jak ktoś nie będzie się udzielał przez 2 tyg zostaje usunięty z wątku prywatnego.
Jak komuś nie pasuje to niech sobie założy swoją stronę internetową, swoje forum i tam robi co chce. Ale nie oczerniajcie nas za to, że chcemy się stosować do zasad na tym forum i że pilnujemy swojej prywatności. Bo to nie są nasze chore zasady tylko ogólnie przyjęte zasady na tym forum.

Widzę, że największy problem mają osoby, które mało piszą, albo nic. Nagle zrobiły się bardzo aktywne...
Skreślamy kogoś ? nie. Ktoś dopiero dołączył, ok niech pisze. My będziemy zaglądać i na ten wątek i na ten dla osób bardziej aktywnych. Potem chętne osoby możemy przenieść na zamknięty wątek. Czy to jest niesprawiedliwe ? Dlaczego niesprawiedliwe skoro KAŻDY dosłownie ma takie same warunki, żeby się tam dostać ? My też miałyśmy sprawdzaną aktywność. Nie ma wyjątków.
Ujęłaś to tak jak ja to chciałam napisać więc tylko się pod tym podpiszę 😉
 
***** mam pozytywny test. Moje dziecko lata po domu i płacze że umrze przeze mnie. Mąż wkurwuony bo na kwarantanne przeze mnie siedzieć będzie. A ja martwię się o tego maluszka:(
Współczuję bardzo :( mam nadzieję że będzie dobrze wszystko, nie denerwuj się przecież to nie twoja wina, to ktoś Ciebie zaraził 😘
Ja się dzisiaj dowiedziałam że mój kuzyn ma pozytywny wynik, a widziałam się z nim dwa dni temu... Narazie nie mam żadnych objawów, co chwilę sprawdzam czy mam węch i ogólnie też się boję o maluszka :(
 
Trzymam za Was kciuki !
Współczuję bardzo :( mam nadzieję że będzie dobrze wszystko, nie denerwuj się przecież to nie twoja wina, to ktoś Ciebie zaraził [emoji8]
Ja się dzisiaj dowiedziałam że mój kuzyn ma pozytywny wynik, a widziałam się z nim dwa dni temu... Narazie nie mam żadnych objawów, co chwilę sprawdzam czy mam węch i ogólnie też się boję o maluszka :(
 
reklama
Do góry