reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć 🙂, od jakiegoś czasu tutaj zaglądam jednak dopiero teraz odważyłam się napisać. Termin porodu mam na 26.11.
Jest to moja 3 ciąża jednak poprzednie zakończyły się indukcja poronienia ze względu na puste jajo płodowe.
Obawiałam się, że i tym razem skończy się podobnie, ponieważ w 6 tygodniu na USG nie było widać nawet pecherzyka ciążowego. Jednak grzecznie dalej brałam Acard i mąż robił mi zastrzyki Neoprin codziennie i w środę na USG zobaczyłam malucha z bijącym sercem.
Proszę trzymajcie kciuki aby tym razem wszystko przebiegało prawidłowo. 🙂
 
Cześć 🙂, od jakiegoś czasu tutaj zaglądam jednak dopiero teraz odważyłam się napisać. Termin porodu mam na 26.11.
Jest to moja 3 ciąża jednak poprzednie zakończyły się indukcja poronienia ze względu na puste jajo płodowe.
Obawiałam się, że i tym razem skończy się podobnie, ponieważ w 6 tygodniu na USG nie było widać nawet pecherzyka ciążowego. Jednak grzecznie dalej brałam Acard i mąż robił mi zastrzyki Neoprin codziennie i w środę na USG zobaczyłam malucha z bijącym sercem.
Proszę trzymajcie kciuki aby tym razem wszystko przebiegało prawidłowo. 🙂
Trzymamy kciuki zawsze trzeba mieć nadzieję że się uda 🙃 różne historię słyszy się tu na forum.
 
reklama
Tym razem musi być już dobrze [emoji846][emoji846]
Cześć [emoji846], od jakiegoś czasu tutaj zaglądam jednak dopiero teraz odważyłam się napisać. Termin porodu mam na 26.11.
Jest to moja 3 ciąża jednak poprzednie zakończyły się indukcja poronienia ze względu na puste jajo płodowe.
Obawiałam się, że i tym razem skończy się podobnie, ponieważ w 6 tygodniu na USG nie było widać nawet pecherzyka ciążowego. Jednak grzecznie dalej brałam Acard i mąż robił mi zastrzyki Neoprin codziennie i w środę na USG zobaczyłam malucha z bijącym sercem.
Proszę trzymajcie kciuki aby tym razem wszystko przebiegało prawidłowo. [emoji846]
 
Do góry