reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry. Wogole nie widzę powiadomień z tej grupy 😠
U mnie samopoczucie bez zmian. Katar kaszel z odkrzusztaniem. Byłam u lekarza nr 4 🤦‍♀️ laryngologa. W nosie niema żadnych zmian ropnych, jedynie gardło zaczerwienione i to prawdopodobnie alergia, ale teraz niewiadomo czy jest sens jechać do alergologa bo testów w ciąży nie zrobią i żadnych typowych np leków na sterydach nie dadzą.. A więc chyba muszę przemęczyć to lato..

Jeśli chodzi o dzidziusia. Jeszcze 9 dni do połówkowych 🙆🏽‍♀️ i nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że wszystko tam wporzadku i będziemy mogli potwierdzić płeć. Ruchy wydaje mi się czuje. Czasem w podbrzuszu a czasem tam gdzieś między nogami mi się wydaje jak pęcherz może też. Słucham bobaska na detektorze, kiedy się martwię i tak czekam do kolejnej wizyty.. Te wizyty są zdecydowanie za rzadko..
Mam nadzieję, że te wakacje zleca szybko 😂🙈

A co u was? Czy ktoś zaczął wyprawkowo? Jaktam po tych kataklizmach pogodowych? Powiadomienia mi nie przychodziły i muszę wszystko nadrobić 🙆🏽‍♀️🙆🏽‍♀️
 
Mnie maluch kopie również na dole i po lewej stronie. Chyba dlatego że łożysko mam przednie po stronie prawej. A niech sobie boksuje ile chce 😁😁😁, wtedy wiem że wszystko ok.
A można maluszka pobudzić jakoś do ruchu? Np. przez zmianę pozycji? Czy to nie jest dla niego stresujące?
Pytam, bo wczoraj czułam kopniaczki rano, a potem późnym wieczorem ok. 22. A w ciągu dnia cisza....
 
Pewnie ruszał się tak ze akurat nie czułaś ale na pewno wszystko w porządku. Można coś wypić słodkiego, położyć się na spokojnie ale najlepiej to po prostu nie stresować :)

U mnie kopanko mamusi regularne ale na razie niebolesne. W nocy coraz częściej się budzę ale chyba głównie przez temperatury a potem oczywiście kilka minut kopanka znów :)

my zaraz wybywamy na tygodniowy urlop. Będzie dobrze odpocząć od pracy i pobyć z dzieciakami poza miastem :) pogoda szalona ale jestem przygotowana na każde warunki. Choć kurtka p.deszczowa się nie dopina 🙈
 
Dziękuję za odpowiedź a jeszcze jedno mam pytanie o cukier w tym dniu: na czczo miałam 95, po 1 śniadaniu 128, po 2 śniadaniu 139, po obiedzie 105, podwieczorek 122, a teraz po kolacji 94 czy to są w miarę dobre wyniki czy zbytnio skaczą 😬
Nie jest źle ale już od 93 na czczo dostaje się insulinę. To jeśli będzie ci się te 93 i więcej powtarzać częściej
 
W pęcherz nie kopie, ale czuć coraz mocniej, szczególnie jak leżę na plecach. Taki mały a już tak czuć, to co to będzie później hehe.
A ja najbardziej czuje w pozycji półsiedzącej te kopniaki, na leżeco prawie w ogole nie wiem jak to mozliwe. Ale u mnie zawsze wszystko na opak 🤣
 
Cześć Dziewczyny! Ostatnio milczę, bo byłam przez tydzień na urlopie i odciełam się w dużej mierze również od telefonu itp. Niestety wraca już szara rzeczywistość. U mnie wszystko w porządku, czekam na moje powtórkowe połówkowe i już coraz bardziej się denerwuję, a to jeszcze 9 dni... Mały kopie, raz częściej raz rzadziej, ale przynajmniej daje mi znać, że tam jest. Zgaga męczy coraz bardziej, ale póki co mleko i kefir pomagają. Nadal nie zabrałam się za jakiekolwiek zakupy wyprawkowe i nawet nie wiem jak zacząć... Poza tym wszystko ok [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny czy macie problem ze swędzącą skóra? Szczególnie na dłoniach i stopach?
Naczytałam się o cholestazie ciążowej i trochę się wystraszylam. Od kilku dni jakbym mogła to drapałabym się szczotka druciana wszędzie gdzie się da, w szczególności dłonie i stopy...
 
Do góry