reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Kobietki czy przyjmujecie coś jak czujecie że zaczyna Was coś brać? Czuje się jakby coś mnie zaczynało łamać ale nie wiem czy cokolwiek można przyjąć
Ja generalnie z tych co nie chorują a jeśli już to nigdy żadnych leków ani antybiotyków nie biorę, także nie podpowiem 😒 gdybym teraz w ciąży zachorowała to pewnie poradziłabym się lekarza ale posluchałabym go w kwestii leków tylko jeśli rzeczywiście twierdziłby, że są niezbędne dla bezpieczeństwa dziecka 🙂
 
reklama
Hey. Młoda oszała 😳 Trenuje dzis od rana ja poraz pierwszy spac nie moge w takim jestem szoku. Kompletnie Żadna pozycja do spania mi nie pasuje. 24 tydzień i takie nowośći a jak tam u was dzieciny też już daja w kość?
 
Hey. Młoda oszała [emoji15] Trenuje dzis od rana ja poraz pierwszy spac nie moge w takim jestem szoku. Kompletnie Żadna pozycja do spania mi nie pasuje. 24 tydzień i takie nowośći a jak tam u was dzieciny też już daja w kość?
A będzie tylko gorzej [emoji3]. U mnie ruchy może nie są zbyt bolesne i niewiadomo jak silne (a łożysko mam na tylniej ścianie), ale stałe jest to, że Mały daje o sobie znać po 23 jak się tylko położę (chyba woli jak chodzę [emoji23])i między 5 a 6 - obojętnie czy wstaje do pracy, czy mam wolne i tak będę miała pobudkę[emoji4]. A w ciągu dnia to różnie , tym bardziej że dużą część dnia nie jestem w pozycji leżącej ani siedzącej, więc po prostu tych ruchów nie rejestruje [emoji4].
 
Kobietki czy przyjmujecie coś jak czujecie że zaczyna Was coś brać? Czuje się jakby coś mnie zaczynało łamać ale nie wiem czy cokolwiek można przyjąć
Leki biorę bardzo sporadycznie (ostatnio byłam chora na coś innego niż przeziębienie 5 lat temu), za to jesienne przeziębienie wyleczyłam wodą z cytryną i imbirem i odpoczynkiem [emoji6]
 
Rodziłam w 2018r. Poród naturalny, trochę niespodziewany bo prawie 3 tyg przed terminem, o goleniu nikt nic nie mówił. Do cesarki w 2020r. wystarczyło przejechać maszynka tam gdzie będzie cięcie. Tam na dole wcale nie trzeba byc ogolonym.
Nasze matki nawet nie goliły nóg, co dopiero włosów łonowych😅
Jeżeli lubicie mieć tak gładko to spoko, ale jakiegoś musu ze strony szpitala/lekarza nie ma. To mit.
Tu się nie zgodzę, że to mit . Moja ginekolog do cc za 1 razem kazała się dokładnie ogolić ba! Przed cc byłam jeszcze podgalana bo niestety było niedokładnie. Koleżanka w tym samym szpitalu do SN również miała obowiązek ogolenia.
Więc wydaje mi się, że najwyraźniej w tej kwestii każdy szpital ma swoje wymagania.
 
Tu się nie zgodzę, że to mit . Moja ginekolog do cc za 1 razem kazała się dokładnie ogolić ba! Przed cc byłam jeszcze podgalana bo niestety było niedokładnie. Koleżanka w tym samym szpitalu do SN również miała obowiązek ogolenia.
Więc wydaje mi się, że najwyraźniej w tej kwestii każdy szpital ma swoje wymagania.
Powiem Ci że obowiązek golenia przed porodem SN to dla mnie szok. Przecież jak kobieta przyjedzie z bólami porodowymi to ostatnie o czym myśli w bólu to iść się golić 🤦‍♀️
Przed cc owszem trzeba się ogolić, ale na linii cięcia. Reszta chyba na "zero" niekoniecznie?
 
Powiem Ci że obowiązek golenia przed porodem SN to dla mnie szok. Przecież jak kobieta przyjedzie z bólami porodowymi to ostatnie o czym myśli w bólu to iść się golić 🤦‍♀️
Przed cc owszem trzeba się ogolić, ale na linii cięcia. Reszta chyba na "zero" niekoniecznie?
Też tak mi się wydawało jednak lekarz ja uprzedził żeby poprostu w tych ostatnich tygodniach dbała o miejsca intymne i właśnie o depilację.. Swoją drogą może trochę w tym racji jest bo idąc z taką haszczą 😂🙈 A tu pęknięcie czy szycie krocza między włosami.. Może faktycznie jest to bardziej higieniczne?
 
👣LISTA ZAKUPÓW👣
💙🤰wyprawkowa🤰💙
Spisałam sobie na kartkę na wesoło kolorowo z moją córcią 🙂
Może komuś się przyda to wstawiam jeszcze raz jakby tamto umknęło gdzieś komuś.
PicsArt_07-24-02.06.31.jpg
 
reklama
Do góry