reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@pomidorowaglowa
Jesli chodzi o dżigi dżigi to u Nas niema. Był zakaz ze względu na krwawienia i krwiaka, teraz nawet nie pytałam czy możemy, ale pewnie będzie zakaz ze względu na skurcze i twardniejący brzuch.
Jest ciężko czasami, ale wolę się poświęcić i nie ryzykować, żeby potem mieć czyste sumienie i działać 😁👍
 
Ja do szkoły rodzenia się nie wybieram, przy pierwszej ciąży nie chodziłam i teraz też nie idę, myślę, że sobie poradzę 🙂 dziećmi też zajmuje się od własnego dzieciństwa, potem długo byłam niania i pracowałam chwilę w żłobku 🙂 co do seksu, u nas jest choć ostatnio przez wykryte u mnie jakieś bakterie pozostajemy przy oralnym, nie chciałabym żeby partner czul się zaniedbany 🙂 ostatnio mam straszną potrzebę dotyku, sprawia mi ogromną przyjemność dotyk mojego partnera, odkryłam to dziś rano, że potrzebuje dotyku zamiast seksu, nawet bez żadnych podtekstów seksualnych, po prostu czułości i dotyku 🙂 od lekarza zakazu na nie mamy ale dziś wizyta i dowiemy się co i jak 🙂
 
Ja do szkoły rodzenia się nie wybieram, przy pierwszej ciąży nie chodziłam i teraz też nie idę, myślę, że sobie poradzę [emoji846] dziećmi też zajmuje się od własnego dzieciństwa, potem długo byłam niania i pracowałam chwilę w żłobku [emoji846] co do seksu, u nas jest choć ostatnio przez wykryte u mnie jakieś bakterie pozostajemy przy oralnym, nie chciałabym żeby partner czul się zaniedbany [emoji846] ostatnio mam straszną potrzebę dotyku, sprawia mi ogromną przyjemność dotyk mojego partnera, odkryłam to dziś rano, że potrzebuje dotyku zamiast seksu, nawet bez żadnych podtekstów seksualnych, po prostu czułości i dotyku [emoji846] od lekarza zakazu na nie mamy ale dziś wizyta i dowiemy się co i jak [emoji846]
Ja chodzę od 21tc chociaż "chodzę" to za dużo powiedziane :D większość zajęć odbywa się online, część jest praktyczna i można wybrać się z partnerem. Dla mnie bardzo pomocne zajęcia, to moja pierwsza ciąża a z dziećmi nie miałam za dużo do czynienia ;)
 
Ja chodzę od 21tc chociaż "chodzę" to za dużo powiedziane :D większość zajęć odbywa się online, część jest praktyczna i można wybrać się z partnerem. Dla mnie bardzo pomocne zajęcia, to moja pierwsza ciąża a z dziećmi nie miałam za dużo do czynienia ;)
Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenia i inne potrzeby, dobrze, że są szkoły rodzenia 🙂
 
A z tą szkołą rodzenia? Wybieracie się?
Od tygodnia mam szkołę rodzenia online. Pomimo, że wcześniej miałam styczność z maluszkami, zajmowałam się dwiema siostrzenicami po porodzie, to uważam, że są rzeczy, których w szkole się dowiesz, a bez niej mogłabyś nie mieć takiej wiedzy. Póki co to polecam [emoji6]
 
Zawsze rano wypijam Acard po śniadaniu. Dziś zjadłam śniadanie i nie pamiętam czy wypiłam tabletke. Nie wiem teraz co robić. Wziąć jeszcze jedną? Kurcze, boje się bo to jednak nie witaminy i teraz niewiem...... Myślicie, że podwójna dawka Acardu może zaszkodzić??
Mam mózg jak z waty.
 
reklama
Zawsze rano wypijam Acard po śniadaniu. Dziś zjadłam śniadanie i nie pamiętam czy wypiłam tabletke. Nie wiem teraz co robić. Wziąć jeszcze jedną? Kurcze, boje się bo to jednak nie witaminy i teraz niewiem...... Myślicie, że podwójna dawka Acardu może zaszkodzić??
Mam mózg jak z waty.
Ja raz 3 dni nie wzięłam nie martw się nic się nie stanie nie bierz skoro nie wiesz jeden dzień nic nie zmieni
 
Do góry