reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰

Super wieści! 😻
A torbiel zawsze może się wchłonąć , stres jest w naszym przypadku najgorszy 🥺
 
reklama
Już podsyłam 😁 SHEIN Odzież Ciążowa Szczupły Spodnie jeansowe
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
I drugi model SHEIN Odzież Ciążowa Regulowana talia Zakłopotany Umyty Dżins Dżinsy
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
Jeszcze jakies czarne musze znaleźć 😅
u mnie tez spodnie już cisną widzę odstającą fałdkę narazie wyglądam po prostu jakbym przytyła.
Dziewczyny co do wieku, ja w tym roku 35 😅
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
cieszę się z serduszka! No i trzymam kciuki żeby za tydzień się okazało, ze torbiel się wchłonęła. Ja tez teraz trochę na stand by’u do kolejnej wizyty. I teraz schizuje, ze będę plamila i będzie stres. 2 tyg szybko zleca i będzie dobrze!
 
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
Super wieści, dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze. Oby się szybko wchłonęła. U mnie też ciąża wyszła młodsza, i się nie zdziwię jak na innym sprzęcie wyjdzie mi kolejny raz coś innego 😅
 
reklama
Do góry