reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej dziewczyny! Trochę się martwię, od samego rana mam takie jasnobrązowe plamienie.. moja lekarka przyjmuje tylko w środy i piątki

Słyszałam, że plamienia się zdarzają, chociaż ja w zdrowej ciąży nigdy nie miałam.
Jak miałam plamienie to zaczęła spadać beta ☹️ ale z ciążą od początku było coś nie tak, nie takie przyrosty, nie było widać pęcherzyka, więc po prostu natura wiedziała co robi…

Ale! Może to jakiś zewnętrzny uraz? Zadrapanie, otarcie przy współżyciu?

Ja chyba nie jechałabym na IP, tylko zapisała się na cito do lekarza. Ale każdy przypadek jest inny 🤷🏼‍♀️
 
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
Super wieści! Teraz musisz się oszczędzać 😊 i będzie wszystko dobrze 🥰
 
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
Super, jest serduszko 😍 tym razem też dacie sobie radę z torbielą, będzie dobrze 🙏
 
reklama
Do góry