reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
hej dziewczyny,


podczytuję od jakiegoś czasu ale dopiero teraz się ujawniam ;-)

jestem magda, to moja druga ciąża, noszę pod serduszkiem synka a termin mam na 01.02 :tak:

i też jutro wizytuję, z goleniem to u mnie też ciężko, bez lusterka nie da rady :baffled:
 
Moja od samego początku powiedziała ze mam jeść mało a często bo się obawiała cukrzycy ciążowej, teraz po wynikach się obawia że mogę zemdleć bo mam niski cukier :-) . No wiesz ja sama też nie chciałabym za dużo przytyć bo potem jest mi ciężko zgubić. Z chłopcami miałam + 18 kg. Teraz byłabym zadowolona gdybym zmieściła się między 12 -14 kg. Bo to + 14 kg wyniesie razem 80 kg a tyle miałam idąc do porodowki poprzednie 2 razy.
 
Magda na coś musimy narzekać ;-) jak nie na ruchy to na ich brak , jak nie na bóle brzucha to na twardnienie ;-) i standardowo na wagę nasza aczkolwiek ja się nie martwię tym ze przytyłam ale bardziej tym ze sobie odbieram do głowy ze jestem wielką ogromną brzydka i nie atrakcyjna :-(
 
reklama
Do góry