reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
dzieki za wsparcie ,mam takiego gina ze powie cos a reszte karze sie domyslac . i tylko patrzy kiedy zaplacisz. a jak dzis zapytalam czy donosze do terminu to powiedzial ze mam zapytac wrozki lub cyganki. kurcze skoro jest lekarzem to mniej wiecej powinien wiedziec czy szyjka jest rozpulchniona .na nast ciaze wybieram innego lekarza
 
PaniAg może faktycznie pogoda a może ten etap ciąży i gdzieś podświadomie się stresujemy. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.
Beemik bardzo apetyczne babeczki.
Lilith przespanej nocki Ci życzę.
 
Natka jakby mi tak powiedział to ja bym go też załatwiła i powiedziała ze skoro płacę to wymagam konkretnych informacji :) nie daj mu się :) masz swoje prawa a przede wszystkim masz prawo wiedzieć to co Cię niepokoi i on powinien rozwiewac Twoje wątpliwości :)
 
Natka gdyby było tych wód za dużo,to lekarz by tego tak nie zostawił. Mi w pewnym momencie AFI deczko spadło,ale nie był to zbyt duży spadek i lekarz kazał się nie martwić. To normalne że ilość wód się zmienia. Na prawdę nie nakrecaj się. Wielowodzie to temat poważny. Żaden lekarz by tego nie bagatelizował. Zwiększona ilość wód,to nic poważnego. Ile masz AFI?
No i z tym przewidywaniem porodu,to wiesz....trochę racji miał. Są laski co nie mają już szyjki, 2 cm rozwarcia i ciąże po terminie. No nie da się tego przewidzieć. Rozumiem Twoje nerwy i obawy,bo chyba wszystkie mamy juz dość,ale postaraj się uzbroić w cierpliwość :-)

Lilith uważam,że masz rację. Korzystaj ze sny,polegiwania i TV. Po porodzie wszystko się znowu zmieni, mimo że już masz dzieci. Mąż jak marudzi,to niech z Tobą to robi,a nie narzeka. Poza tym, to Ty nosisz brzuszek i masz prawo być zmęczona :-)


Choco jak samopoczucie? Juz wiesz mniej więcej o.której masz cc? :-)

Anit najgorsze,że on mnie z rana wkurwil i niepotrzebnie się tylko denerwuje :-( Ehh...dobrze,że moja tu czuwa. Nie wiem jaki sens jest tutaj tych porannych wizyt,skoro nikt nic o nas pacjentach nie wie. :confused:

Beemik babeczki super apetyczne! :-) Zjadlabym taka cieplutka. I zazdroszczę basenu,bo kocham pływać!

Magmich ja mam ostatnio często duszności i kołatanie. Mimo to mam dobre ciśnienie wówczas i puls,więc nikt nie wie skąd to. Widać kolejny urok ciąży ;-)


Kati super podejście. Ja tak właśnie zawsze wyobrażałam sobie kp. Kilka miesięcy i koniec. Córkę karmiłam rok bo nie dała się odstawić. Potem już dzieci butelkowe. Lubię jednak takie zdystansowane opinie ;-)
 
Ja pierdziu, nie moge z tych lekarzy, zamiast wspierac to oni jeszcze doluja! Przeciez dostaja kase to nic dziwnego, ze wymagamy precyzyjnych informacji. Ciesze sie, ze w polowie ciazy zmienilam lekarza, bo na poczatku chodzilam do starszej Pani, ktora bagatelizowala moje wyniki badan i przez nia wyladowalam w szpitalu...

Kurcze, wiecie, e nie moge sie sama podniesc z lozka, przez ten bol biodra? :( Nie chce tu tak lezec do konca :(
 
reklama
Do góry