reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Nawet na stronie hippa nie widzę takiej herbatki. Ona była granulowana?
Kiedyś czytałam, że hipp zrezygnowała z produkcji części produktów np. jakichś herbatek granulowanych i wprowadzili saszetkowe bo ogólnie chcą być BIO ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
hej
Madziu kolezanka szukala ostatnio po aptekach tej herbatki I tez nie bylo:(

PaniAgg ja tez jeszcze bez okresu,gdzies czytalamze przy karmieniu piersia szybko moze sie nie pojawic .
w czwartek mamy 2 szczepienie a za tydz chrzciny':)

niestery dzos mija tydz od podania kroplo na oczko dalej ropieje;\ tylko teraz bardzuej wodnista ropa jest
 
NowaNatka a te kropelki to z antybiotykiem? Bo może dopiero będzie widać efekty tym bardziej że mówisz że jest zmiana konsystencji.
 
My mamy chrzciny w ten weekend.

Dzis do poznego wieczora jestem sama z małym. Ale wole być sama i czekac na meza niz ma mi tu przychodzic mama albo tesciowa,bo juzby obie chcialy...

Pogoda u nas masakryczna, wicher jakis straszny.

Co do herbatek to widze duza roznice w kupach i zachowaniu, spokoju dziecka odkąd ja sama pije rumianek codziennie i koper wloski co kilka dni. I mi też to dobrze robi, polecam.
 
Madziu właśnie jest duza różnica między pl hipp a niemiecką Ja piję dla karmiących piersią i te co dostałam z niemiec miały całkiem inny smak a podane było ze ten sam skład????

Mam pytanie, jak w nocy "zmusić" dziecko żeby więcej jadło i nie zasypiało. Ala je 5-8min i zasypia na kamień że nijak nie mozna jej rozbudzić, dzisiaj jej rekord to 2min na cycku i potem po godzinie budzi się bo aż piąstki wsuwa z głodu:(
 
magmich krople z antybiotykiem .wiec mowisz ze trzeba zaczekac na efekty?

Demolka a ty budzisz mala na karmienie? Bo moj w nocy tez tak pije po 2-5 min a jak o 5 rano sie obudzi to malo cyca niepolknie;) zdaza sie ze od 21-3.oo spimy I nie chce pic wiec go specjalnie nie budze
 
tez pije codziennie rumianek, miete i koper wloski. zadnej roznicy nie widze ani po sobie ani po dziecku. moze mam jakies lewe te ziola.

Demolka szczyp ja w posladki zeby nie zasypiala :p
 
reklama
Nowa a te krople to przypadkiem nie Dicortineff? My mieliśmy do noska (żółta wydzielina) i efekt jest więc może u was potrzeba więcej czasu.

PaniAg u nas też wichura ale przynajmniej pranie mi wyschło;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry