reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej! Witamy! U mnie też początek 5 t (4+3). Test pierwszy również robiłam w dniu zagnieżdżenia i była jasniejsza kreska. Idziesz na betę? Który masz dzień cyklu?
U mnie wg aplikacji dziś 4+6, ale wiem, że zapłodnienie było kilka dni później niż te zakładane dwa tygodnie od początku cyklu, więc jestem ciekawa na kiedy lekarz wyznaczy termin 🙃. Ja zamierzam jutro rano powtórzyć test, co oznacza 7 dni po implantacji, więc powinien już być wyraźny, jeśli będzie to w sumie beta nie jest mi już do niczego potrzebna.
 
Ale się zdenerwowałam [emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959] przez GODZINĘ! dzwoniłam przychodzni, jestem druga w kolejce a tam "przepraszamy, abonent chwilowo nie odpowiada" [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
 
Cześć dziewczyny! Chciałam dołączyć, jestem 5tc+1, termin prawdopodobnie 21-23.02. Jestem mamą 6-latka i w czwartek okazało się, że znów zostanę mamą. Niespodziewanie ;) Dziś robiłam betę, wynik 5252. Koszt 45 zł z usługą. Jak u Was poziomy, bo nie wiem jak na swój patrzec, norma podana na wyniku jest uogólniona bardzo.
 
Masakra do nich sie dodzwonic to tez trzeba miec czas...oni zawsze maja czas....
Zapisałam się gdzie indziej narazie. Ale i tak będę skazana na tą nieszczęsną przychodnię bo to jedyne miejsce gdzie honorują pakiet, który mój mąż na w pracy. Inne placówki to dojazd około 30 km do Warszawy i przyznam że jakoś średnio mi to na rękę. Liczę, że jak już raz uda mi się zapisać to potem jakoś poleci :)
 
U mnie wg aplikacji dziś 4+6, ale wiem, że zapłodnienie było kilka dni później niż te zakładane dwa tygodnie od początku cyklu, więc jestem ciekawa na kiedy lekarz wyznaczy termin 🙃. Ja zamierzam jutro rano powtórzyć test, co oznacza 7 dni po implantacji, więc powinien już być wyraźny, jeśli będzie to w sumie beta nie jest mi już do niczego potrzebna.
Hej, ja robiłam test w czwartek 4+3tc i wyszła mi mega ciemna krecha od razu, wystraszyliśmy się, że bliźniaki ;)
 
reklama
Do góry