reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Kurcze a mój maluch w niedziele u teściów zjadł normalnie rosół, ten sam co my😵‍💫 ze mnie to chyba słaba matka bo nie wiedziałam że nie wolno ze wzgledu na sól🤦🏼‍♀️🙈
Właśnie chodzi o to żeby pozwalać dziecku poczuć prawdziwy smak jedzenia 😃 wiadomo że nie dajemy codziennie i do wszystkiego soli ale jednak 😃 mój też w niedzielę u teściów jadł rosół, z tym że teściowa oszczędna w soli więc nie dawałam sobie magi i jadł z makaronikiem 😃 ale jak w domu gotuje i dam troszkę to się nie martwię 😃
 
Właśnie chodzi o to żeby pozwalać dziecku poczuć prawdziwy smak jedzenia 😃 wiadomo że nie dajemy codziennie i do wszystkiego soli ale jednak 😃 mój też w niedzielę u teściów jadł rosół, z tym że teściowa oszczędna w soli więc nie dawałam sobie magi i jadł z makaronikiem 😃 ale jak w domu gotuje i dam troszkę to się nie martwię 😃
Widzę, że w każdym polskim domu rosół w niedzielę😂
 
U nas dzis musiał wjechać ibum na wieczór bo mloda nie radzi sobie z bólem dziaselek prze zęby. Ciagly placz, łzy, noszenie, spac nie mogla. Az mi jej szkoda... takze mam nadzieje ze jej troche ulzy i bedzie spala w nocy
 
reklama
Do góry