reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Patri ale cudna ta Twoja córcia.
No i Ty tez ślicznie wyglądasz.:-)
Super pomysł na kostium karnawałowy.;-)
 
reklama
:-)
:zawstydzona/y::wściekła/y::-Djakby ktoś chciał wiedzieć na przyszłość to pendrive kingstona 4gb i 16gb wyprane na 40 C :zawstydzona/y:;-) przez 50 min działają:eek::laugh2::-):-):-)
 
super,że dziewczynkom podobało się na balu:tak:
agusia nieźle sobie wyprałaś:-D,mój mąż wyprał rok temu mp3,które mu kupiłam i to po pierwszym używaniu,a dowiedziałam się o tym dopiero niedawno.kiedy zdziwiona znalazłam to mp3 zakurzone na szafce w łazience.postanowiłam urozmaicić sobie spacer do miasta i wgrałam muzyczkę.po przyjściu pytam męża czy zapomniał o tym swoim mp3,a on na to : "to on działa"?????:cool::-Dbał się przyznać,he he:-D
 
Witam :-)

Agusia no to miałas kosztowne pranie:sorry:

Miska fajne to przedszkole:tak::-) ile płacicie za miesiąc??

wczoraj znowu wciagnełam pączka:zawstydzona/y: niech juz przyjda te wyniki, bo stres zaprzepasci cała moja dietę chyba:zawstydzona/y:mogłabym jeśc i jeśc i jeść....:sorry:

miłego dnia wszystkim:-)
 
WITAJCIE.:-):tak:
U nas dzisiaj piękne słoneczko:-D
U mnie zleciało te 2 kg i tyle waga stoi:wściekła/y:
ROSMERTA a jakie badania robiłaś? bo ja nie w temacie:no:
 
Brzmi nieciekawie Rosmerta... Trzymamy kciuki żeby wszystko było jak najbardziej ok. !!!

A ja na studiach mam od wczoraj ABSOLUTORIUM.
Została tylko, a może aż, praca magisterska.
Pozdrowionka i miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rosmerta ja też tak mam jak mam stres to jem jak głupia:zawstydzona/y: zazdroszczę tym co w stresie jeść nie mogą.

dziś intensywny dzień.sprzątanie dzięki Szymkowi mega wielkie bo pomysłowy synuś bawił się ciastoliną i to na wykładzinie więc mega drapanie odkurzanie :szok:

szybki spacer z kuzynką zaraz obiadek i jedziemy na basen do dziadków testować nowe rękawki do pływania.wiem wiem jeszcze popiuł ale chyba nie damy rady bo jakoś godziny dziwne w kościele 15:30 lub 18:00 :crazy:a po basenie nie pójdę przecież do kościoła.
 
Do góry