reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Dokładnie wyrpobowac musicie :-p

my bylismy w kanjpie gdzie była Geslerowa i o matko taka sztywna atmosfera ze ledwo weszłam juz miałam ochote wyjsc :-p haha dania były mega mała a kosztowały duzo:-p powiedzielismy ze jzu tam napewno nie pojedziemy:-p hahah
 
reklama
My też raz byliśmy w takiej knajpce po rewolucji. Ale właściciele już podczas rewolucji byli dziwni i tak robili wszystko po swojemu. Nie byliśmy zadowoleni z obiadu. I cena też była spora jak na tak malutką mieścinę w jakiej była ta rewolucja.

Zobaczymy, co będzie dzisiaj;-)

Jejku, niech ten mój Mąż już wraca z tej pracy, bo zanudzę sie na śmierć.
 
Cóż - pozostaje internet. Herbatkę możemy wypić siedząc na bb. Ja właśnie swoją skończyłam ;-)

A gdzie reszta dziewczyn? Pewnie rozpiszecie się po 21 jak ja już spać pójdę :-D
 
hahah ja tez włąsnie swoja skonczyłam :-D dobre :-)

no pewnie dziewczyny rozpisza sie po 21 jak co wieczor ;-)a pozniej rano tylke nadrabiania czasem jest ze szok:-p hahah ale to dobrze niech pisza ;-)
 
dziewczny uzywala ktoras z Was olejku migdalowego na brzuszek, kolezanka wlasnie mi powiedziala o niby zbawiennym wplywie na skore..Zakupila taki olejek w jakiejs mydlarni w Krakowie, moze cos wiecie na ten temat. Ja uzywam kremu dla kobiet w ciazy i oliwki ale ciekawi mnie ten naturalny olejek
 
reklama
Cześć!
Ja jestem, ale rzeczywiście dopiero po 21, więc pewnie Monila i Katia już w łóżku;-) Miałam dziś tylko dwie lekcje, ale za to od 18, więc dopiero po 20 byłam w domku:sorry2: M jak prawie zawsze pojechał wieczorem do pracy, na trzy godziny, więc czeka mnie kolejny samotny wieczór...
Ja też przed ciążą chodziłam na pilates-teraz miałam zamiar zapisać się na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży, ale dopiero wtedy, gdy pójdę na L4, bo teraz czasu brak:blink:
Kesti-ja nie używałam tego olejku, więc nie pomogę;-) Uważam, że skłonność do rozstępów jest dziedziczna, więc jedne kobiety są mniej, a drugie bardziej podatne;-) Ale Ci szef zrobił niespodziankę:cool2:
Katia, Monila-też oglądam Kuchenne Rewolucje:tak:
Trusia-gratuluję córeczki:tak: U mnie będzie trzecia:szok::-)
Monila-fajnie mieć współtowarzyszkę ciąży:tak: Później można chodzić razem na spacerki z dziećmi:tak:
Kasoku-ale masz samozaparcie, żeby biegać-:tak: Ja na razie biegam po piętrach szkoły:blink:
Kasieczek-no w końcu coś przybrałaś na wadze;-)
 
Do góry