reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

cześć dziewczynki!!

ja wczoraj zaliczyłam dwa epizody w wc, wogóle nie mam apetytu i w żołądku mało co jest..

dzis mini śniadanie. zobaczymy jak bedzie. Mdłości troche lżejsze niż wczoraj. ale sił brak i to bardzo!

Truskawa - gratuluje wizyty :) super maluszek!

Agnieszka - naj naj z okazji rocznicy i sto lat i zdrówka dla córy!!

Ja poczytałam, ze niby banan na mdłości poranne zeby zjeśc jeszcze przed wstaniem , zjadłam wczoraj rano, a potem przechodził przez moje gardło ponownie.
Dziś ide, albo mój pojdzie po imbir i migdały - cos musi na mnie działać!
 
reklama
Kamccia83 - witaj :)
Agnieszka- wszystkiego najlepszego dla Was, dużo miłości i wszystkiego dobrego dla córeczki :)
dziewczyny współczuje mdłości, życzę by się skończyły! Ja czasem po jedzeniu, czasem przed- jest mi niedobrze, więc bardzo wam współczuje
jestem załamana, synek mi się rozchorowal, bardzo kaszle, w nocy tez, kiepsko spalismy. Mam nadz ze to nie jakieś zapalenie oskrzeli, poza tym ja tez nie mogę się teraz zarazić
 
Dzieki dziewczyny :)
Agnieszka gratulacje :) udanej podwojnej imprezki ;) z takimi rocznicami, urodzinami itp to jk ze swietami, czlowiek tydzien stoi przy garach, a pozniej nawet dychnac nie zdarzy bo juz jest po ;) no ale takie zycie.

Widze, ze temat mdlosciowy nadal na tapecie. U mnie jest troche lepiej teraz, nie moge po prostu zbyt dlugo chodzic glodna bo jak zaczyna ssac to zaczyna mdlic, najgorzej niestety mam rano po nocce w pracy bo to niby spanie, ale takie nie do konca, glodna jestem i wtedy mdli okropnie.

Katherine to faktycznie dziwne, ze zbagatelizowala ta lekarka, ale z tymi lekarzami to jest krzyz panski zeby na jakiegos dobrego trafic! Powtorz badania i nie martw sie na zapas, przy takiej pogodzie upalnej i parnej to sie mnozy tych zaraz roznych.

Ja za dwa tygodnie tez musze te wszystkie badania krwi i moczu zrobic, zobaczymy to z tego wyjdzie. Za tydzien mam jeszcze wizyte u laryngologa przekladana juz chyba drugi raz i nie wiem z dwa miechy wstecz rezerwowana bo przy jakims tam wymazie sie okazalo, ze mam gronkowaca w gardle (juz nie wspomne czego sie tez naczytalam na temat gronkowca w ciazy). Takze jak lekarzy dalekim lukiem omijalam to teraz sie musze zaprzyjaznic z nimi :)

Milego dnia kobitki!

ps. tak dopiero na mojego suwaka spojrzalam, ze dzis mi sie 7 tydzien wedlug malpiszona zaczyna i jest napisane, ze dziecko ma 6mm i tak patrze na te wydruki od ginki, ze zarodek ma 6,2mm i ona mi gadala, jeszcze ze ta ciaza jest mlodsza niz z ostatniej @ z pecherzyka wychodzilo prawie 6 tydzien, z fasolki 6 tydzien i dzien i badz tu czlowieku madry :D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Mamusie :) Musze się pochwalić bo jestem w 7 tygodniu ciąży, tak się stresowałam przed wizytą do lekarza że miałam moment że po prostu sobie pójdę.. ale na szczęście koleżanka ze mną była <mąż niestety nie mógł bo był w pracy> , według naszej fasolki jestem w 6tyg4dzien a według ostatniej miesiączki 7tydz2dzień, wszystko jest wporządku mam bardzo dokładną Pani doktor no w sumie prywatnie to powinna taka być :) a jak tam u Was Mamusie ? chodzicie prywatnie czy państwowo do lekarzy?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczynki :-D
Mnie dziś na razie mdłości opuściły, więc i zapał do życia jakiś się pojawił :tak: Wczoraj mnie mordowało caaaaały dzień, a najgorzej późnym popołudniem i wieczorem.

Agnieszka - wszystkiego najlepszego dla całej Waszej czwóreczki :-)

Monila - ja mam tak samo z tymi mdłościami w nocy. Jak się któreś z maluchów budzi i do nich wstaje, to później nie mogę zasnąć, bo mnie strasznie muuuuli :eek:

Trzymajcie się dziewczyny, udanej soboty ;-) U nas dzisiaj pada i tylko 17 stopni - to mi pasuje :-p
 
Eve zdrowka dla syna :-)

ojj a ja tak patrze na moj suwaczek i jutro zaczynamy 10 tydzien:-) zleciało to nawet nie wiem kiedy:-p

a co do mdłosci to wyprobowałam juz i banany i spanie na wysoko ułozonych poduszkach i nic , ale z drugiej strony ciesze sie ze sa bo przynajmniej jestem spokojniesza :-p
Witam nowe mamusie:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc
Agnieszka sto lat dla was i dla córeczki
Truskawa gratuluje
witam nowe mamy

ja dopiero częściowo odgruzowałam mieszkanie po urwisach,zostalo mi odkurzanie i umycie podlog ale to chyba jutro zostawię sobie bo Sebo jedzie z młodym na poranki w kinie(wiecie taki meski wypad) wiec będę miała chwile na dokończenie sprzątania
za to dzisiaj oddaje Szymka na 3 godz do koleżanki i jade do ikea,potrzebuje kilku rzeczy a ze ona zaoferowala się z pomocą na synkiem wiec korzystam

u mnie mdlosci tylko sa jak myje żeby i jestem mocno glodna ,tak nie narzekam
wizyte mam dopiero za 2 tygodnie ,strasznie długo mi się wydaje ,zwlaszcze ze dotychczas miałam praktycznie co 10 dni


u mnie zacznie się jutro 11 tydzień,powiem wam ze ta 2 ciąż jakos szybciej mi mija,moze dlatego ze mam Szymka i mkusze jednak wstać ,ogarnąć mieszkanie ,zrobić obiad
 
Ostatnia edycja:
hej, dawno mnie nie bylo bo kompmi padl. ale jestem teraz u psiapsiolki na wiosce i odpoczywam wiec korzystam z jej sprzetu. wasze suwaczki juztakie zaawansowane hehe japoki co 7 tydzien ale czas leci miszybciutko. wizyte mamzatydzien dopiero a juz mnie skreca doslownie zwlaszcza ze jeszcze zarodka nie widzialam.

piszecie o mdlosciach, ja z rana mam takie uczucie ciezkosci na zoladku i w poniedzialek taz zwymiotowalam ale ogolnie oki. niby sie ciesze brakiem wymiotow ale tez martwie czy wszystko ok?!
 
reklama
Witam ;)

Z checia dolaczam sie do lutóweczek ;) jestem na koncu 7 miesiaca, a termin mam na 16 lutego ;) Jest to moja pierwsza ciaza :-) wizyte u ginekologa mam juz za soba;-)

Od kiedy mniej wiecej zaczynaja sie mdlosci?? Narazie z takich oblawow to mam sennosc, jak nigdy sypiam dlugo w nocy i takze w ciagu dnia, wczesniej wystarczalo mi tylko 8godz w nocy :p

Pozdrawiam :)
 
Do góry