reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

A to ja żadnej notki do tego niemam, to może faktycznie wszystko jest wporządku :) Łapią mnie już skurcze łydek, dzisiaj rano po przebudzeniu miałam drugi i drugi raz na lewej nodze. :crazy: Dzisiaj mam nadzieję że dostane jakieś witaminy na kości itd. to może sie polepszy troche.
Pierogi z jagodami... :D Ja od miesiąca mieszkam na swoim ale nie mamy kuchni ;/ Jemy u siostry męża na zmiane gotujemy u niej ale już z mężem mamy dosyć kanapek na śniadanie i na kolacje. Masakra !! Zjadłabym jakąś jajeczniczke z grzybkami z lasu... ehhh pmarzyć. Ale może dzisiaj u mamy sobie zrobie :-D
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Dla uspokojenia pojechałam na IP (oczywiście wcześniej dzwoniłam do przychodni, ale niestety żaden gin nie miał wolnego miejsca) a "miły" gin na IP pierwsze co zapytał, to dlaczego nie poszłam do przychodni, potem z ironicznymi tekstami stwierdził, że to plamienie po stosunku a "wy" odrazu panikujecie, a jak poprosiłam by zerknał przy okazji na wyniki bo akurat dzisiaj odebrałam, to powiedział, a co mi może dolegać w tak wczesnej ciąży (no ale wyniki bardzo dobre).
Wyszłam wściekła, ale i uspokojona bo widziałam pięknie bijące serduszko... :-)
 
Gabi ten lekarz to jakiś buraczany burak :angry::angry::angry::angry: Ale najważniejsze, że dzidzia ma się dobrze i Ty jesteś spokojniejsza :happy2:

Co do seksu to my wczoraj mieliśmy swój kolejny "pierwszy raz" :-pJejku, jak mi tego brakowało! Cieszę się, że po wszystkim było tak jak zawsze, więc jestem spokojna.

Moja suknia ślubna leży zapakowana w piwnicy. Na weselu trochę ucierpiała, ale najważniejsze, że zabawa była udana. Czasami tylko jak pomyślę ile kosztowała, to aż mi przykro.... No ale nie sprzedaję jej. Zostawiam na pamiątkę :-p A w szafie trzymam mój piękny obszyty koronką welon i zawsze sie wzruszam jak go wyjmuję :-)

Dziś dla naszego Dzieciaczka kupiłam niedrapki 2 pary, beżowe skarpetki, 2 flanelowe kolorowe pieluszki i 3 tetrowe. Jestem taka szczęśliwa z tych zakupów :-D:-D:-D

Ugotowałam zupę koperkową i czekam na Męża. Chyba jajko zniosę, bo dziś prowadzi jeszcze trening do 20 :wściekła/y:Idę kuchnię sprzątnąć.
 
Moja suknia dopiero będzie się szyła, ślub we wrześniu.
Miałam wcześniej ją szyć i odebrać, miałam nawet 2 przymiarki :-)
ale gdy okazało się, że jestem w ciąży to panie w salonie poradziły mi by zacząć ją szyć w połowie sierpnia. Tylko będę musiała nowy stanik kupić bo w ten, który już kupiłam pewnie się nie zmieszczę :-D
Raczej też będę chciała sprzedać, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ja dziś też średniawo się czuję, jestem w pracy do 22 , a przed pracą normalnie ze 3 godziny drzemałam, mam wrażenie, że przesypiam 90% mojego wolnego czasu
 
Czesc dziewczyny!

Ja znowu tylko przelotem bo zmykam do wyrka za moment. Na szczescie jeszcze tylko tydzien tego maratonu i ide na zwolnienie. My po wizycie, fasolek rosnie ksiazkowo :) :) :) :) :) pecherzyk 9 tydzien i 5 dzien, fasolinka 9 tydzien i 3 dzien :) umowilam nas dzisiaj na prenatalne na 12 sierpnia, na szczescie zalapie sie na nfz dzieki tej gince, ktora mi skierowanie wyredagowala takie, ze hej ;) ciesze sie na te badania, nie tylko z tego wzgledu, ze dokladnie zbadaja dzidzinke, ale tez poogladam sobie malenstwo w 3d i 4d za friko :D w 12 tygodniu juz powinno byc widac co nie co wyrazniej mam nadzieje :) uspokoil mnie ten dzien dzisiejszy bo w lekkim stresie chodzilam ostatnio, a to z tego wzgledu ze zniknely moje mdlosci jak reka odjal ;) a ja glupia zamiast sie cieszyc to juz jakies czane wizje snulam ;) nie mam nawet kiedy Was czytac za bardzo, ale obiecuje, ze sie poprawie jak w koncu bede mogla dychnac ;) buziaki kochane!
 
hej :-)

Truskawko to razem będziemy trzymać za siebie kciuki 12.08 :happy::happy: My też wtedy mamy genetyczne :happy: Wcześniej, 7.08 mam zwykłą wizytę.

Rano troszkę pobolewał mnie brzuch jak na @ :baffled: Dziś cały dzień spędzę w łóżku :baffled:
 
jestem
mnie ciagle lapia takie chwilowe bole jak za szybko chce wstać
u nas pochmurno dzisiaj ,szkoda bo mielismy isc na dzialke po fasolke, a wlasnie Kerna ja mroze tylko ,jestem za leniwa na blanszowanie

utro o 9 mam wizyte a potem ide oddac krew na testy pappa i inne badania
 
A tak w ogóle dziś mi się śniło, że rodziłam :szok: i miałam pięcioraczki :szok::szok::szok: Dziewczynka, dziewczynka, dziewczyna, chłopczyk, dziewczynka :szok: Pierwszą córkę nazwaliśmy Małgorzata, a dalej nie pamiętam :-p
Ale nic mnie nie bolało :-p

Życzę Wam wszystkim pogody ducha na dziś, bo z tego co widzę w większości PL jest pochmurno.... Buu...
 
Witam


u mnie goraco ze hej , słonce swieci jak oszalałe :-p

a ja wczoraj wieczorem zajadałam sie borówkami tesciu z działeczki przywiózł mmm alez była pyszna ;-)

Katia alez masz sny :-p

Sylwia wiec juz od dzis trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte &&&&

Miłego dnia laseczki :-)
 
reklama
Witam i Ja,

Proszę za mnie trzymać kciuki, zaraz jadę robić wszystkie badania a wieczorem idę do gina. Pozdrawiam
 
Do góry